Опубліковано графік відключення електроенергії на Миколаївщині

Размер текста
обычный

АТ «Миколаївобленерго» опублікувало графік, за яким в області будуть проводитися стабілізаційні відключення електроенергії.


У компанії зазначають, що це – графік орієнтовного розподілу годин відключень між трьома чергами споживачів Миколаївської області. Час живлення може змінюватись, адже всі включення/відключення споживачів відбуваються не миттєво, а в ручному режимі.


«Інформація, наведена в таблиці, актуальна станом на 7 грудня 2022 року за умови стабільної роботи енергосистеми України, відсутності нових пошкоджень об'єктів енергетичної інфраструктури і, як наслідок, перевантаження мереж, що спричинить необхідність застосування аварійних та/або стабілізаційних відключень електроенергії», - зазначають у компанії.


Графік погодинних відключень, де кожен можете визначитися, до якої з черг віднесено його адресу, і дізнатися таким чином час, у який за місцем його проживання або роботи буде відключатися світло, доступний за посиланням — https://www.energy.mk.ua/wp-content/uploads/2022/12/gpv.pdf . Споживачів просять періодично перевіряти належність до тієї чи іншої черги, адже у документі можливі зміни.

Поделиться:
Telegram
Viber