Народный депутат Тарас Креминь о благотворительной ярмарке в Первой украинской гимназии: «Тут прекрасні діти, і я на їхньому боці»

Текст
меньший

Широкую дискуссию в социальных сетях вызвала благотворительная ярмарка в Первой украинской гимназии им.Н.Аркаса. Экс-глава Николаевского облсовета, ныне – народный депутат Украины Тарас Креминь высказал свое мнение и видение ситуации, а именно – поддержку школьников, сказавших свое слово в ответ на гнусную российскую телевизионную пропаганду.

«Я знаю немало юних обдарованих миколаївців, які протягом року – з часів Майдану і до сьогодні – беруть активну участь у громадському житті краю. Це вони гріли чай для Миколаївського майданівського містечка, були у колонах із автомайданом і на мітингах, проводили відкриті уроки з української мови та співали “Океан Ельзи”, мерзли і грілися на зимовому сонці, тримаючи в руках державний прапор, а потім долучилися до збору гуманітарної допомоги для нашої героїчної 79-ки. Тому, розуміючи ситуацію у Першій українській гімназії імені Миколи Аркаса, стверджую: тут прекрасні діти, і я на їхньому боці. У них жива співуча душа і гаряча степова кров, якої так не вистачає оновленій українській державі», – написал Тарас Креминь.

Источник: inshe.tv

Поділитися:
Telegram
Viber
  • Читайте також: