Потрапили під обстріл на Херсонщині. У Миколаєві попрощалися з саперами

Текст
меньший

У Миколаєві 12-го травня попрощались із шістьма рятувальниками з Херсона. Сапери загинули 6-го травня під час артилерійського обстрілу російськими військами.

Про це повідомляють кореспонденти Суспільного з церемонії прощання.

Під час розмінування Херсонщини піротехніки потрапили під обстріл. Серед загиблих саперів — Ігор Соловйов, Олександр Ходаковський, Андрій Орлов, Володимир Погорєлий, Микола Шолох, Роман Каленик.

Дружина Ігоря Соловйова Софія говорить, чоловік любив свою роботу.

"Він присвячував, напевно, 98 відсотків свого життя роботі. Він був керівником групи й дуже переживав за всіх своїх хлопців. Завжди казав, який би не був наказ, хто б його не надав, якщо він буде розуміти, що це буде вартувати чийогось життя, він це не зробить", — розповідає Софія Соловйова.

Жінка згадує останню розмову з Ігорем.

"В суботу я востаннє із ним розмовляла 12:20, ми вийшли із дитиною з майстер-класу я йому подзвонила, він сказав, що вони за містом, щоб я йому скинула фотографію, що ми понамальовували, він приїде в частину і набере. І більше не набрав", — каже Софія.

Пара виховувала доньку.

"Два з половиною роки. Адеаліна Ігорівна, це він її назвав. Ми коли одружувались, ми домовились, що я називаю сина, а він називає доньку. Він назвав її Соловйова Адеаліна Ігорівна. Він дуже її любив і вона", — говорить жінка.

Попрощатися з надзвичайниками зібралися майже 500 людей — рідні, друзі та колеги.

"Наші хлопці були справжніми героями, самовідданими, віддавались професії більш ніж на 100 відсотків. Це для нас дуже тяжка втрата. На жаль, забирають найкращих, країна-агресор забрала наших хлопців під час виконання робіт з розмінування", — розповідає рятувальник Микола Шалагін.

Поділитися:
Telegram
Viber