У Миколаєві ООН запровадила картки на безкоштовний хліб

Размер текста
обычный

У Миколаєві благодійні організації роздають близько 40 тис. буханців хліба, і потреба у ньому зростає.


Про це в ефірі національного телемарафону повідомила координатор продовольчої програми ООН в області Наталія Горбенко, пише Gordonua .


За її словами, через часту нестачу хліба в місті організація прийняла рішення ввести для всіх, хто потребує картки. Їх може оформити у пункті роздачі будь-хто. Іноді до хліба додають м'ясні чи рибні консерви.


"У людини може бути лише одна картка, у момент видачі перевіряється по базі, що вона її ще не отримала, і далі вона може приходити до будь-якого з пунктів міста і раз на три дні отримувати свій продуктовий набір", - сказала вона.


Поки що картки оформляються у паперовому вигляді, але координатори програми ООН обіцяють зробити їх цифровими. Кількість точок роздачі у місті, за їхніми даними, за останні тижні збільшилася вдвічі та сягнула 40.


Хліб, який роздають миколаївцям, виготовляє місцевий завод, який раніше забезпечував продукцією кілька областей. Через окупацію реалізація скоротилася та планували звільнити частину колективу. ООН профінансувала щоденне завантаження підприємства, що дозволило забезпечити безоплатну роздачу хліба, а також зберегти десятки робочих місць, повідомила координатор.


Поделиться:
Telegram
Viber