У Миколаєві залишилось лише 22% учнів

Размер текста
обычный

До миколаївських шкіл зараховано 943 учні, які прибули з інших регіонів України або проживають на тимчасово окупованих територіях.


Про це повідомила начальник управління освіти міськради Ганна Личко під час засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту, пише сайт Миколаївської міськради.

У міських навчальних закладах – понад 44 тис. школярів, що на 1932 рік менше, ніж минулого року.При цьому лише 22% дітей перебувають на території міста. 14 відсотків – у Миколаївській області, 25 відсотків у інших областях України, 39 відсотків за кордоном.


З педагогічного складу – 53 відсотки у Миколаєві, в інших областях України перебувають 30 відсотків вчителів, за кордоном – 17 відсотків.


Відповідно до рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради, освітній процес розпочали з використанням технологій дистанційного навчання.


Роботу дитсадків та позашкільних установ поки що призупинено (відповідно до рішення виконавчого комітету від 11 червня 2022 року).

Поделиться:
Telegram
Viber