У Миколаєві жінка вигулювала песика та збирала дані для росіян

Текст
меньший

Миколаївською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт щодо подружжя, яке проживає в Миколаєві, за фактом державної зради та несанкціонованого поширення інформації про рух, переміщення та розміщення Збройних Сил України (ч. 2 ст. 111 та ч. 2 ст. 114-2 КК України).

Про це повідомляє Миколаївська обласна прокуратура.

Слідством встановлено, що 57-річна жінка під кураторством спецслужб Росії на регулярній основі збирала та передавала інформацію про місця дислокації, пересування особового складу та техніки ЗСУ, результати та наслідки обстрілів російськими військовими цивільних та військових об'єктів, а також іншу інформацію щодо військової обстановки в обласному центрі.


Свої дії зрадниця маскувала під виглядом вигулу домашньої тварини, при спілкуванні з кураторами дотримувалася правил конспірації.


Її 54-річний чоловік, що був чинним правоохоронцем, через телеграм-канали проросійської спрямованості збирав і передавав дружині інформацію про розташування підрозділів Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань із зазначенням конкретних координат їх позицій.


Протиправну діяльність зловмисників було припинено у травні цього року.

Поділитися:
Telegram
Viber
  • Читайте також: