З російського полону звільнено 215 захисників Маріуполя — серед них «Волина» та «Калина»

Текст
меньший

У результаті обміну полоненими між Україною та Росією у середу, 21 вересня, додому повернулися 215 захисників Маріуполя.

Так, серед звільнених воїнів начальник патрульної поліції Маріуполя Михайло Вершинін, військовослужбовець ЗСУ Катерина Поліщук із позивним "Пташка", а також морпіх Михайло Діанов, фото якого із блокадного заводу Азовсталь облетіло світові ЗМІ.

Також були звільнені командир полку Азов Денис "Редис" Прокопенко, його заступник Святослав "Калина" Паламар і командир 36-ї бригади морської піхоти Сергій Волина. Фото з українськими героями, які захищали Маріуполь, з'явилося у Мережі.

Так, на знімку українські захисники стоять поряд із головою Міністерства внутрішніх справ Денисом Монастирським.
Водночас видання РБК-Україна з посиланням на свої джерела повідомляє, що азовці повернулися додому, оскільки українська сторона передала Москві народного депутата і колишнього лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука.

Крім того, за інформацією російських ЗМІ, під час цього обміну російській стороні було передано окупантів, які потрапили в полон внаслідок контрнаступу ЗСУ у Харківській області, а також полонених військових льотчиків РФ. Вказується і їх чисельність - 55 осіб.

Поділитися:
Telegram
Viber
  • Читайте також: