Хобта пожаловалась Президенту на Круглова

Размер текста
обычный

В адрес «Новостей-N» поступило открытое письмо кандидата в народные депутаты Ларисы Хобты на имя Президента Украины Виктора Януковича. Она просит Виктора Федоровича, как гаранта Конституции, дать оценку заявлениям губернатора Николаевской области Круглова, который назвал Хобту самозванкой и заявил, что такого кандидата вообще нет. Предлагаем вниманию наших читателей текст письма на языке оригинала.

Шановний Вікторе Федоровичу!Я, Хобта Лариса Юріївна, кандидат к народні депутати України по одномандатному округу №129, як член Партії Регіонів, член фракції Партії Регіонів у Київській обласній раді, у своїх виступах на зустрічах з виборцями щоразу наголошую, що щиро і відверто підтримую політику Партії Регіонів та політику Президента України . Це завжди викликає підтримку і повагу жителів Миколаївщини.

Нещодавно в інтерв’ю в одному з місцевих інтернет-видань глава Миколаївської обласної державної адміністрації Круглов Микола Петрович заявив : «У нac нeт кaндидaтa в дeпyтaты Xoбты. Этo самозванка.Oнa из Kиeвa пoявилacь. Этo вce пpoплaчeнныe люди. Этo вce тexнoлoгии, тexнoлoгии людeй, кoтopыe пытaютcя выбить пpeдcтaвитeлeй Пapтии peгиoнoв, вoт и вce». Одночасно на виборчому окрузі з’явились офіційні агітаційні матеріали з подібними звинуваченнями.

У відповідях на питання виборців, чому на окрузі зареєстровані два представники Партії Регіонів я пояснюю, що наша політична сила – найдемократичніша, вона дає можливість реалізуватися кожному і ставить за мету не здобуття мандата будь-якою ціною, а усвідомлений вибір людей, вибір того, хто повною мірою зможе виконати накази виборців та зміцнити авторитет партії.

Переконана, що посадовець такого рівня не має права на власні амбіції та заяви, які підривають авторитет нашої партії і ставлять під сумнів демократичність виборів до Верховної Ради України.

Прошу Вас, як гаранта Конституції України, дати належну оцінку заявам і діям глави Миколаївської ОДА і забезпечити моє конституційне право обирати та бути обраною народним депутатом України.З повагою,

Лариса Хобта

кандидат в народні депутати України

Читайте также:

Встреча кандидата с жителями в Николаеве закончилась вызовом милиции

Предвыборный скандал в Николаеве: работники штаба требуют у кандидата выплатить зарплату


В Николаевской области будет баллотироваться в депутаты киевлянка с сомнительной репутацией


Источник: novosti-n.org

Поделиться:
Telegram
Viber