В Николаеве над областным управлением полиции националисты вывесили красно-черный флаг

Размер текста
обычный

1 января в Николаеве над зданием областного управления полиции несколько представителей националистических партий вывесили красно-черный флаг. Об этом сообщил член партии «Свобода» Владимир Губский.

По его словам, данная акция в Николаеве уже является традиционной. В нынешнем году Губский сообщил, что двое полицейских пытались поинтересоваться происходящим.

"Вже традиційний захід з вивішуванням червоно-чорного прапору над миколаївським обласним управлінням поліції в цьому році не обійшовся без смішного спілкування з працівниками поліції. Вже після закріплення стягу прибігли 2 поліцейських з питанням "а що ви тут робите?". Далі відбулось кілька смішних діалогів.

"Ми щось порушили?"

"Так"

"Що?"

"У вас тут несанкціонований мітинг"

"Що?)) Це по яких ознаках?"

"Ну, вас зібралось більше трьох, з певною метою, це мітинг"

"Ви можете назвати статтю КУАП яку ми порушили?"

"Так, це хуліганство"

"Ви зараз серйозно?"

"Так, а що?"

Потім нам запропонували почекати "групу, яка з вами поспілкується", пропозицію ми не прийняли, ввічливо попрощались, та пішли з місця, вже відходячи, почули чудову фразу поліцейського сказану комусь по телефону "Оні тут стоялі, гналі с нас, тєпєрь уходят", на цьому позитивному моменті ми покинули місце події.

Після обробки обов'язково поділюсь відео знятим під час спілкування. Дякую всім, хто долучився до цього свята позитивності", - написал Губский.

Поделиться:
Telegram
Viber