В Николаеве у детской больницы появился новенький реанимобиль

Размер текста
обычный
В Николаеве у детской больницы появился новенький реанимобиль

У детской областной Николаевской больницы в канун международного дня защиты детей появился новенький реанимобиль. Об этом сообщил народный депутат Украины, избранный в Николаевской области, Александр Гайду на своей странице в социальной сети Facebook.

"Цей реанімобіль подолав великий шлях зі Швеції до України, і сьогодні він вже у Миколаєві! Тиждень тому ми з колегою Валерій Стернійчук завітали до Миколаївської обласної дитячої лікарні і почули від керівника закладу Александр Плиткин головне: «нам потрібен реанімобіль». Це питання ми одразу взяли у роботу і наразі автівка вже у дитячій лікарні. Роботи було багато, дорога була довгою, але нам вдалося швидко організувати цей процес, адже у сьогоднішніх реаліях для нас важлива кожна хвилина!
Ця якісна та сучасна техніка тепер допомагатиме рятувати життя наших дітей на території усієї Миколаївської області. Саме тому важливість реанімобіля для дитячої лікарні була просто шаленою!
Дякуємо за допомогу нашому надійному другу з Волині, народному депутату Валерію Стернійчуку та усій його команді! Дякую кожному, хто доклав зусиль для того, аби Миколаїв отримав сучасний реанімобіль: Сергію Порохнавцю, Анатолію Костику, Назару Романюку, Сергій Тимчук, Олександру Сачуку, Юрій Кондратович! Волинь стала надійним тилом для Миколаєва! Дякуємо вам, хлопці! Ваша допомога безцінна! Віримо у Перемогу! Слава Україні! 💪🏻🇺🇦", - написал он.

Поделиться:
Telegram
Viber