Миколаївське теплопостачальне підприємство отримало аварійно-ремонтний автомобіль від USAID

Текст
меньший
Це авто – частина міжнародної технічної допомоги USAID, наданої через Проєкт енергетичної безпеки.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) передало обласному комунальному підприємству «Миколаївоблтеплоенерго» сучасний аварійно-ремонтний автомобіль.

Машина оснащена всім, що потрібно енергетикам для ремонту та обслуговування теплотрас, та має у комплекті дизельно-бензиновий генератор, мастильну станцію, гідравлічне обладнання (відбійний молоток, насос, полірувальну машину, домкрат), пневматичні заглушки для ущільнення труб тощо.

«Висловлюємо глибоку вдячність USAID і Проєкту енергетичної безпеки за допомогу Миколаєву і нашому підприємству у вирішенні питань забезпечення необхідним спецтранспортом та іншим необхідним обладнанням для проведення ремонтних робіт на тепломережах міста в рамках підготовки до нового опалювального сезону», - каже директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.

Аварійне авто від USAID допоможе ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» відремонтувати пошкоджені російськими окупантами теплові мережі Миколаєва і дозволить належним чином підготуватись до наступного опалювального сезону, щоб взимку забезпечити містян теплом.

Поділитися:
Telegram
Viber