Зведення обстрілів Миколаївської області за добу: загинула жінка, зруйновано будинки

Размер текста
обычный

На Миколаївщині за добу від обстрілів постраждали три райони. Про це повідомляється Миколаївська обласна військова адміністрація у своєму щоденному зведенні.


Миколаївський район:


Вчора, 12 серпня, орієнтовно об 11.00 зафіксовано ворожі обстріли території між населеними пунктами с. Солончаки та с. Дніпровське Куцурубської громади. Постраждалих немає.


Також протягом дня, 12 серпня, ворог завдав ударів по околицях с. Галицинове Галицинівське суспільство. Постраждалих немає.


Сьогодні, 13 серпня, о 04:30 під обстрілом було с. Костянтинівка Першотравневої громади. Наслідки уточнюються. Постраждалих немає.


Баштанський район:


Триває обстріл території та прилеглих населених пунктів Березнегуватської громади. Так, учора, 12 серпня, протягом доби були обстріли територій біля смт Березнегувате, сіл Лепетиха та Кавказ. Також учора, 12 серпня, близько 12:00 внаслідок обстрілу села Веселий Кут загинула жінка, пошкоджено житлові будинки. Детальна інформація про постраждалих та пошкодження уточнюється.


Вчора, 12 серпня, орієнтовно з 07:30 до 21:00 були обстріли в межах та за межами с. Широке Широківської громади. Попадання були переважно щодо сільгоспбудівель домогосподарств. Внаслідок обстрілу було спалахування сухої трави. Постраждалих немає.


Цього ж дня близько 16:30 були обстріли с. Червона Долина. Попадання були щодо сільгоспбудівель домогосподарств. Постраждалих немає.


Вознесенський район:


Вчора, 12 серпня, близько 17:40 на околиці смт Доманівка Доманівської громади, на відстані близько 500-700 метрів пролунав вибух після спрацьовування ППО, що збив ворожу ракету. У ході чого утворилася вирва глибиною близько 1,5 метра та радіусом близько 7 метрів. Постраждалі та пошкоджені об'єкти відсутні.


У Первомайському районі день та ніч пройшли відносно спокійно.

Поделиться:
Telegram
Viber