«Это самое малое» - Савченко считает «зрадофилами» тех, кто против ежедневного гимна в школах

Размер текста
обычный

Глава Николаевской ОГА Алексей Савченко считает, что минута молчания и гимн перед началом занятий в школах — это «самое малое, что мы можем сделать, чтобы почтить память героев, что теперь составляют Небесное войско, чтобы выразить им свою благодарность».

Об этом он написал в своем блоге на сайте «Новости-N».

«Сьогодні підписав розпорядження, згідно якого кожен навчальний день в школах Миколаївщини має розпочинатися з виконання державного Гімну України, а щотижня, на загальношкільних лінійках, - з підняття державного прапору, виконання Гімну та хвилини мовчання у пам’ять про тих бійців, що віддали свої життя на Сході країни. Пам'ять про тих, хто забезпечив нашим дітям можливість спокійно навчатися у незалежній державі, а не ховатися по підвалах від обстрілів.

Велика частина суспільства, переступивши поріг чутливості, почала сприймати АТО/ООС та щоденні смерті наших Героїв-військових, як буденність. Сприймати так, ніби це все відбувається не з нами і не в нашій державі. Схаменіться, у нас йде війна! Хвилина мовчання перед початком занять – це найменше, що ми можемо зробити, аби вшанувати пам’ять героїв, що тепер належать до Небесного Воїнства, щоб висловити їм свою подяку та закарбувати в серцях їх подвиг», - написал губернатор.

Он отметил, что ему странно читать комментарии и демонстративное возмущение некоторых «зрадофилов» по поводу ежедневного гимна в школах, так как считает, что такие речи могут удивить лишь «туристов из россии» (подчеркнуто с маленькой буквы).

В качестве примера Алексей Савченко привел американцев, которые в школах ежедневно поют гимн и дают клятву на верность штатам.

«Прості питання... Чи є в нас інша Батьківщина, крім України? Чи є в нас інші символи, крім Гімну, синьо-жовтого прапора та золотого тризуба? Чи любимо ми так само Україну, як 161 Воїн Світла Миколаївщини, які загинули за неї, чи ми тут гості? Якщо з нами Бог, то хто проти нас? Чи у своїй хаті своя правда, і сила і воля?», - написал Савченко.

Источник: novosti-n.org

Поделиться:
Telegram
Viber