Італійський журналіст спростував висновки Amnesty International про ризики, на які начебто наражають Миколаїв українські військові

Размер текста
обычный

Італійський військовий репортер Кріштіано Тінацці протягом літа був у Миколаєві і не згоден зі звинуваченнями українських військових з боку Amnesty International.


Журналіст підтвердив це виданню Tagesspiegel.


Організація Amnesty International у своїй доповіді, посилаючись на анонімні свідчення, вказувала, що українські військові у Миколаєві розташовувалися поблизу жилих кварталів, внаслідок чого начебто гинули цивільні.


Кріштіано Тінацці, опираючись на побачене у Миколаєві на власні очі, відкидає ці заяви з боку доповідачів. Він підкреслив, що українські військові не вели артилерійський вогонь з густонаселених районів. Натомість, у місті налогоджений процес евакуації.


— Приклад Тінацці виявляє ще одну велику слабкість аналізу Amnesty: чотири окремі випадки використовуються для загального приписування того, що українська війна ставить під загрозу цивільне населення. У той час, коли російські війська перетворюють українські міста на зони бойових дій, — пояснили у Tagesspiegel.

Поделиться:
Telegram
Viber