Николаевское областное управление лесного и охотничьего хозяйства начало наводить порядок

Текст
меньший
В выдаче паспортов на охотничьих собак на Николаевщине будет порядок

Сегодня, 27 августа, на официальном сайте НОУЛОХ была опубликована информация следующего содержания:

«Доводим до сведения собственников охотничьих собак Николаевской области, что Николаевским областным управлением лесного и охотничьего собаководства неоднократно были выявлены нарушения Порядка выдачи паспортов на собак охотничьих пород, утвержденного приказом Госкомлесхоза Украины 12.03.2004 № 31 и зарегистрированного в Минюсте Украины 12.03.2004 № 318/8917, со стороны руководства Николаевской областной организации ФОСУ (руководитель Александр Асеев). Паспорта, которые были выданы с нарушением законодательства, у собственников охотничьих собак изъяты. Для подтверждения легитимности выданных паспортов предлагаем собственникам охотничьих собак пройти перерегистрацию в управлении».

Кроме этого, на сайте НОУЛОХ сообщается о том, что начальник Николаевского областного управления лесного и охотничьего хозяйства Петр Паламарюк направил письмо главе Гослесагентства Виктору Сивцу с просьбой лишить НОО ФОСУ права выдавать родословные и паспорта на собак охотничьих пород.

Лист Голові Держлісагентства України Сівцю В.М.
ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО УКРАЇНИ МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА пр. Леніна, 16, м. Миколаїв, 54029 Тел. 46-00-26, факс 46-00-27 E-mail: [email protected] Web: http://www.mikolaivlis.mk.ua Код ЄДРПОУ 35273157 ________________ № ___________________ На № від 2012 р.  Голові Держлісагентства України Сівцю В.М.Шановний Вікторе Миколайовичу!

Відповідно до ст.34 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» до повноважень Держлісагентства України відносяться видача родоводів єдиного зразка та паспортів на собак мисливських порід.

11 жовтня 2007 року Держкомлісгоспом України було укладено договір Про співпрацю в сфері мисливського собаківництва з Федерацією мисливського собаківництва України. Згідно з п.2.1. цього договору Держлісагентство має право:
- вимагати від ФМСУ дотримання встановлених чинним законодавством вимог щодо ведення документації з питань мисливського собаківництва;
- здійснювати контроль за діяльністю ФМСУ з питань належного виконання обов’язків, передбачених цим договором;
- одержувати від ФМСУ необхідну інформацію щодо організації та проведення роботи з ведення документів з питань мисливського собаківництва.

Всі ці питання абсолютно ігноруються Миколаївським обласним осередком ФМСУ. Працівники управління неодноразово виявляли з боку керівництва осередку порушення Порядку видачі паспортів на собак мисливських порід затвердженого наказом Держкомлісгоспу України 12.03.2004 № 31 та зареєстрованого в Мін’юсті України 12.03.2004 за № 318/8917. Інформація щодо проведення кінологічних заходів не надається взагалі. Керівники осередку виконувати вимоги управління відмовляються. Наші неодноразові звернення до Правління ФМСУ теж зосталися без відповіді.

Враховуючи вищевикладене, прошу Вас за порушення Миколаївським обласним осередком ФМСУ ст.42 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», Порядку видачі паспортів на собак мисливських порід та договору позбавити вищезгаданий осередок права видачі родоводів та паспортів на собак мисливських порід.

З повагою, начальник управління П.М.Паламарюк

Источник: nikvesti.com

Поділитися:
Telegram
Viber