Партия «Батькивщина» на Николаевщине: на грани катастрофы

Текст
меньший
В адрес редакции «Новости-N» пришло письмо от представителей районных организаций партии «Батькивщина» в Николаевской области, которые приостановили свою деятельность, выражая свое несогласие с кадровыми перестановками в структуре областной партийной организации.

В адрес редакции «Новости-N» пришло письмо от представителей районных организаций партии «Батькивщина» в Николаевской области, которые приостановили свою деятельность, выражая свое несогласие с кадровыми перестановками в структуре областной партийной организации. В частности авторов письма не устраивает отстранение от руководящих должностей людей, доказавших свою преданность партии, а также назначение на главную должность в областной структуре Тараса Креминя. Ниже предлагаем вам текст письма на языке оригинала.Звернення партійців до псевдо опозиціонерів Миколаївщини

Ми, тисячі членів партії «Батьківщина» у Миколаївській області звертаємось до людей, які назвали себе керівниками партійної організації. Дорогенькі наші, поки що однопартійці, не ганьбіть партію своєю повною недосвідченістю, як взагалі в керівній роботі, так і в політичній діяльності. Ви на сьогодні вже стільки наломали дров у нашій області, що за вами доведеться ще довго і довго прибирати і очищувати світле ім’я партії. Перше про що ми хочемо вам зауважити – обласна партійна організація це не просто крісло, у яке ви всі, намагаєтесь наче діти в садочку заскочити щойно закінчиться музика. За ваш такий короткий термін керівництва статут партії просто зґвалтовано і взагалі виникає питання чи відкривали ви його? Ще учора 20 районних партійних організацій призупинили своє членство в партії на знак незгоди з вами, сьогодні вже 21, завтра буде 22 організації. А це не підпис на коліні , - це рішення прийнято після проведення повноцінних бюро , а не того фарсу що ви влаштували на фото у звітах для Києва.

Першим дивом виявилось керівництво нового в.о. Тараса Креміня, який немає жодного досвіду роботи з «Батьківщиною». Під його рукою, але відомо під чиїм керівництвом, з’явились документи, що порушують всі можливі норми статуту. «Розумні» наші, скажіть яким чином ви виключили членів бюро облорганізації? За якими критеріями? Тільки не треба знову розповідати, що це вказівка згори. Ми ж розуміємо, Турчинов, Яценюк та Пашинський не просинаються з думкою, як би викинути Соколова, Дурачевську, Кравця та інших з партії на Миколаївщині. Тобто це ваша енергійна робота. Ви зі своїм дитячим розумінням ситуації на рівні гри в пісочниці намагаєтесь усунути всіх тих, хто може вам вказати на помилки. Ну й особливо перелякані можливістю здорової конкуренції. Хоча партія це не конкуренція, це спільна робота на одну мету. Мабуть мета інша, яка привела вас до винесення власноручного вироку щодо вашого перебування в партії взагалі.

Ваші дії і не дивні. Адже з огляду на факти, які є за час такого короткого терміну керівництва, очевидно – вам потрібен власний захист. Це довела минула сесія обласної ради. Тоді ви дружньо підтримали звіт голови ради, похвалили регіонала. Як ви ще стоячки не аплодували? Нагадаємо - протягом останнього року Ігор Бриченко постійно критикував діяльність влади в області, а тут ви раз і всю його роботу за рік перекреслили своїм плазуванням перед Дятловим. Ви б хоч між собою про дії домовлялись. Хоча Ігор Віталійович далеко від вас не пішов, він теж радо цілує провладників за їхні мнимі заслуги. До речі, ще раз цей факт підтверджує викидання голови обласної молодіжної організації Михайла Яценка з бюро, а на сьогодні вже й з посади. Причини традиційно невідомі. Тільки ви знову приклали зусиль щоб цю посаду посів фронтовик, який вже від членів організації отримав догану за вихваляння влади. І він це продовжує робити. Таким чином ви плюнули на рішення всіх членів молодіжки й вирішили, що вам краще видно.

Не треба визнавати публічно. Але хоч для себе зрозумійте, що посісти в крісло це ще не отримати владу. За вами повинні стояти люди, а не пустота. Ви втратили всю можливу підтримку окрім, мабуть, з боку Партії регіонів.

Далі звільнення керівників партійних організацій. Якщо ви такі розумні, то вкажіть за яким пунктом ви це зробили. І врешті решт наберіться мужності вказати причини усунення неугодних вам голів. На сьогодні ви зробили ще цікавішу річ – виключили з партії делегатів з’їзду партії. Так от, пояснимо вам, що заглядаючи хоч раз в статут ви мали бачити такий пункт 4.1.1. де чітко сказано, що з’їзд партії є статутним органом. Так безвідповідально виключаючи членів партії загляньте хоч в розділ де описано яким чином це робиться і за що. Вам стане зрозуміло, що за пунктом 3.11 «Статутні органи не можуть застосовувати партійних стягнень до членів партії, які стоять на обліку їхніх партійних організацій і працюють у статутних органах вищестоящих партійних організацій». Такими темпами керівництво області, плюючи на статут, почне і Турчинову догани виносити. Не смішіть людей, бо не так багато дурних, як ви розраховуєте.

Але це лише мала частка того, що ви вже «нацарювали» в області. Дуже дивним виглядає факт, коли знаючи, що йде боротьба за звільнення Юлії Тимошенко, ви ні словом її не згадуєте. Жодної листівочки з трьома словами підтримки. Хай Меріков і Кремінь тільки звикають до цього імені, в них свій лідер. Але Бриченко, який з простого фермера завдяки простим людям дійшов до Верховної Ради, швидко забув чиє і’мя дало йому цей шлях! Проте кожного дня ви кричите про Корнацького і вашу до нього любов. Як?! Ви не підтримуєте людину яка створила потужну опозиційну партію, плодами її роботи ви зараз користуєтесь, а захищаєте людину, яка й досі не написала навіть заяви про вступ. Ми здогадуємось через що така любов. Але чи дасте ви гарантії, що Корнацький зайшовши в стіни ВР не пошле вас разом з партією? Таких фактів в опозиції за останні вибори було чимало. Тим не менш ви вперто кричите про його моральну незайманість. А може тоді й поясните людям, жінкам які відчули на собі удари беркутівців, чому вашому любому Корнацькому до них байдуже?. Скажіть де він був, коли люди воювали за свій вибір під ОВК №132? Він сховався в теплому гніздечку за кордоном через надуману собі кримінальну справу. А коли все затихло, виявилось що справи-то й не було. Але повернувшись, ваш «великий діяч» Корнацький знову залепетав - його кривдять, і знову від нього тільки й було чути: я, я, я… Може ви покажете хоч одну стареньку, що тоді під дощем і в холод відстоювала вибір в Первомайську, якій він сказав «дякую за підтримку»? Аркадій Корнацький не може дякувати, бо для нього всі ті громадяни просто холопи.

І врешті решт відсутність вашої політичної зрілості доводить спроба знайти винних у тому, що зараз діється в нашій області. В один день ніхто з вас не виступив про те, що регіонали нам подарували законодавчо таке горе, як вексельні папірці, ніхто з вас не розповів про подальшу долю Тимошенко. Проте в один голос ви почали кричати, що в такому суворому протистоянні вам ветеранів партії, винен Забзалюк. Вибачте, маленькі опозиціонери, ви хотіли влади в області? Ви її отримали. Вам дали штурвал, уперед. А ви, горе-капітани, сіли на мілину. Якщо ви неспроможні були скерувати роботу і люди про це заявили, то може час пошукати причини в собі? Це Забзалюк на сьогодні натикав по всій області тимчасово виконуючих обов’язки дивними розпорядженнями уникаючи демократичних засад партії? Це Забзалюк голосує з регіоналами і навіть змінює структуру керівництва під лояльних до партії влади? Це Забзалюк сьогодні написав в області більше вже 12 тисяч заяв про призупинення і вихід з партії «Батьківщина»?

Так, забули про ще одного винуватця. Михайло Соколов. Якщо ви вказуєте, що він нерозумний, не може нічого зробити, тоді чому люди пішли за ним, а не за вами? Всіма цими криками ви ще раз підтвердили свою повну імпотенцію в партійній діяльності. Взагалі, хто вам дав право, прийшовши тільки до партії називати людей, які пройшли з цією партіє всі шляхи клоунами? Вадим Меріков, на яких підставах ви сьогодні втоптали рішення тисяч партійців в області у бруд? Хто ви такий? Тобто Соколов, який стояв ще при створенні партії, Дурачевська, яка за Тимошенко воювала на всіх фронтах і дає результат «Батьківщині» найбільший по південному регіону(!), Барський, який в Первомайську й для аполітичних людей є незламним авторитетом, для вас клоуни? А чи не забагато ви на себе взяли? Не важка уявна шапка мономаха? Проте ви повстановлювали на місця прибраних «своїх». Заїдьте в Первомайськ і запитайте хто такий Камінський. Тільки одходьте подалі щоб вас люди не заплювали. Там історію про загиблу юну дівчину всі знають. Або заїдьте в Криве Озеро. Запитайте з якої партії Василь Жук. Тільки не сильно дивуйтесь, коли люди розповідатимуть, що це активний член Партії регіонів. Всі ваші кадрові зміни перераховувати довго, та й не хочеться партію соромити такими керівничками. Загалом таке бажання швидко розставити всюди «своїх» дуже дивує. «Керуючи» в 132 окрузі ви розвалили для себе все. Ви поставили людей, у яких за спиною крім амбіцій та гріхів нічого немає. Ви точно намагаєтесь допомогти Корнацькому виграти вибори?

Дорослі люди вміють визнавати свої помилки і робити з них висновки. Тож дорослішайте, бо зараз ви виглядаєте як у смішному прислів’ї: «Вся рота не в ногу крім командира».
Двадцять одна районна партійна організація ВО «Батьківщина» в Миколаївській області у складі більше двадцяти тисяч партійців.

Источник: novosti-n.org

Поділитися:
Telegram
Viber
  • Читайте також: