Судьбой первомайских медведей озаботились британские защитники животных

Размер текста
обычный

На имя руководителя руководителя Николаевского городского общества защиты прав животных Музы Маховой пришло письмо от британской общественной организации по защите медведей. Общественники сообщают о том, что несколько раз обращались и к Президенту Украины Виктору Януковичу, и к Премьер-Министру Николаю Азарову с просьбой отреагировать на происшествие, однако ответа так и не получили.


«Нас шокировал тот факт, что прокурор Первомайского района не увидел состава преступления в действиях владельца медведей, которым предположительно является Виктор Боровик, несмотря на незаконное содержание медведей, что противоречат украинскому законодательству, а также шокировал факт отсутствия намерения проводить обыск и конфискацию медведей», - пишут британские защитники животных.


Далее предлагаем вниманию наших читателей перевод письма на украинский язык.Шановна пані Махова,


Ми дуже стурбовані тим, що на сьогоднішній день не було зроблено ніяких дій з пошуку трьох зниклих безвісти бурих ведмедів, які незаконно утримувались у неналежних та жорстоких умовах і були вивезені з лісистої місцевості колишнього ракетного полігону у Первомайську Миколаївської області в ніч на 4 червня 2013. Ми розуміємо, що Бурий ведмідь занесений до Червоної книги України; що це незаконно тримати їх у неволі, а також те, що їм має бути наданий захист у відповідності до українського законодавства щодо захисту тварин від фізичного і морального збитку, підписаного Президентом 21 лютого 2006 року. Нас шокував той факт, що прокурор Первомайського району не побачив складу злочину у діях власника ведмедів яким, за припущеннями є Віктор Боровик, незважаючи на незаконне зберігання ведмедів, що суперечать українському законодавству, а також шокував факт відсутності наміру проводити обшук і конфіскацію ведмедів.


Ми опублікували онлайн петицію, і на сьогоднішній день вже отримали понад 3200 підписів з боку міжнародного співтовариства, охопленого жахом від поводження і незаконного утримання в полоні цих ведмедів.


У першому випадку, 10 липня 2013, ми направили копії підписів електронною поштою Прем'єр-міністру Миколі Азарову, Президенту України Віктору Януковичу і міністру навколишнього середовища і природних ресурсів Олегу Проскурякову. Не отримано жодної відповіді.


12 липня 2013 ми відправили друковані копії підписів поштою з Великобританії в офіс Прем'єр-міністра Миколи Азарова та Адміністрації Президента України Віктора Януковича. Не отримано жодної відповіді.


В обох випадках ми додавали супровідний лист, в якому вказували всі електронні адреси і розміщені підписи, а також адресу електронної пошти для відповіді:Надіслано: 10 липня 2013 11:35

Тема: Невідкладна допомога у розшуку 3 ведмедів, яких утримували в клітках у Первомайську, Україна


Доброго ранку, пане!

Я додаю лист стосовно 3 ведмедів, яких утримували в клітках у Первомайську, Україна, та копію петиції від 08 липня 2013 року. Збір підписів під петицією залишається відкритим. Я була би вдячна за відповідь на мій лист і петицію. Копії також направляються прем'єр-міністру Миколі Азарову, Президенту України Віктору Януковичу і міністру навколишнього середовища і природних ресурсів Олегу Проскурякову.


З повагою

Ангела Кайл,

від імені Зоозахисної організації «People Advocating for Caged Bears»26 липня 2013 ми знову відправили листи з копіями підписів Прем'єр-міністру Миколі Азарову, Президенту України Віктору Януковичу і міністру навколишнього середовища і природних ресурсів Олегу Проскурякову. В електронне відправлення ми вклали лист, як і раніше, але також висловили офіційне прохання, англійською та українською мовами, надати відповіді або підтвердження від одержувача про отримання листів. Але на сьогоднішній день не отримали жодної відповіді.


26 липня 2013 ми послали поштою з Великобританії в офіс Прем'єр-міністра Миколи Азарова та Адміністрації Президента України Віктора Януковича друковані копії наших підписів під петицією. Ми знову додали супровідний лист, а також офіційно звернулися українською та англійською мовами з проханням повідомити про надходження листа. Але на сьогоднішній день відповідей не отримано.


Нашими намірами є продовження зборів підписів під петицією та підвищення обізнаності світової громадськості щодо долі трьох ведмедів, які були виявлені у районі Первомайську, де протизаконно утримувались у неналежних і жорстоких умовах, допоки ведмеді не будуть виявлені і вилучені у відповідності до українського законодавства.


З повагою

Лінн Уодделл

Зоозахисна організація «People Advocating for Caged»

Читайте также:

Первомайские медведи использовались хозяином для притравки охотничьих собак

В защиту первомайских медведей открыт международный сбор подписей


Первомайских медведей под покровом ночи увезли в неизвестном направлении


Люди и медведиМедведей в Первомайске содержат в страшных условиях


Источник: novosti-n.org

Поделиться:
Telegram
Viber