Лидер николаевской «Свободы» потребовал от Коренюгина объяснить, на каких основаниях Витренко

Текст
меньший
Представители Николаевской организации ВО «Свобода» обратились к и.о. городского головы Владимиру Коренюгину с требованием проведения проверки по проведению заседания круглого стола, которое состоялось 13 сентября во главе с Натальей Витренко.

Глава Николаевской организации ВО «Свобода» обратился к и.о. городского головы Владимиру Коренюгину с требованием проведения проверки по проведению заседания круглого стола, которое состоялось 13 сентября во главе с Натальей Витренко.

Об этом идет речь в официальном заявлении Николаевской городской организации ВО «Свобода».

В николаевской ВО «Свободе» написали, что на заседании присутствовали «рьяные украинофобы, российские шовинисты, члены правящей Партии регионов, члены ПСПУ, государственные служащие, сотрудники горисполкома».

Глава Николаевской организации ВО «Свобода» обратился к и.о. городского головы Владимиру Коренюгину с требованием ответить, кто предоставил разрешение на проведение так называемого «круглого стола» 13 сентября в здании государственной формы собственности, Николаевском Академическом Художественном русском драматическом театре. Также просят ответить на вопрос, за чей счет были арендованные помещения и кто отправил для участия в этом «круглом столе» госслужащих, рабочих горисполкома.

Ниже представлен полный текст заявления:

Заява Миколаївської міської «Свободи» щодо таємного круглого столу російських шовіністів

13 вересня Миколаївським свободівцям з засобів масової інформації, стало відомо, що у нашому місті було проведено законспірований, так званий «круглий стіл». На ньому були присутні найзавзятіші українофоби, російські шовіністи, члени владної Партії регіонів, члени ПСПУ, державні службовці, робітники міськвиконкому та «відібрані» журналісти. Очолювала збіговисько скандально відома Наталія Вітренко. У найкращих традиціях світового масонства, захід було проведено таємно, у вузькому колі «обраних та посвячених». Сховались навіть від найпопулярніших та рейтингових миколаївських ЗМІ, яких не пустили на збори «таємної ложі». Дійство відбулося у будівлі, яка знаходиться в державній власності, а саме в Академічному художньому російському драматичному театрі.

Так співпало, що після 2007 року, року гучного вбивства відомого російського кримінального авторитета-бізнесмена та за сумісництвом довершеного українофоба Макса Курочкіна на прізвисько «Макс Бєшєнний», справи Вітренко та всієї ПСПУ покотилися до низу. Стало помітно як значно зменшилося її фінансування. Їх політичні рейтинги та активність стрімко впали. На останніх місцевих виборах для них стався повний провал. В Миколаєві положення ПСПУ не врятувало навіть включення в партійний список сумнівних «бізнесменів», помічених у активному «дерибані» землі міста. У останні декілька років Вітренко з поплічниками зникли з політичного обрію.

Але «покращення» від ПР остаточно перетворилось на пшик, соціяльно-економічний стан країни стрімко погіршується. Необмежено зростають тільки статки «сім’ї» президента. Але з тим ситуація в країні становиться все більш революційною. Міцніє з кожним днем дійсно дієва сила, у особі соціяльних націоналістів - ВО «Свобода», – що безкомпромісно бореться з диктатурою Януковича.

Раптово спливає Вітренко. Звідкись з’являються гроші на рекламу та діяльність, поїздки, оренду дорогих приміщень. Приміщення надаються в будівлях, підконтрольних владі. У «круглих столах» українофобів беруть участь представники влади, члени партії регіонів, державні чиновники, «висвітлюють» комунальні та державні ЗМІ, охороняє та сприяє підконтрольна владі міліція. Натомість миколаївським свободівцям влада постійно відмовляє в аренді державних споруд. І саме головне - начебто лівак та марксистка Вітренко скажено, несамовито та завзято поливає брудом саме тих, хто бореться з олігархічним режимом, тією ж ВО «Свобода». Неодноразово «прогресивні соціалісти» були помічені під буржуазними триколорами царської родини Романових, під якими у ІІ Світову війну воювали усілякі колоборанти на кшталт генерала Власова. Та й на зазначеному українофобському «круглому столі» вітренківці разом з капіталістичною Партією Регіонів знаходяться по одну сторону барикад.

Спроби влади провести ексгумацію політичних трупів, які вже давно охолонули, розкладаються та смердять, і використати їх у брудних політтехнологіях, це марна витрата грошей, вкрадених у нації.

Вимагаємо від в.о. Миколаївського міського Голови Володимира Корєнюгіна, виконкому Миколаївської міської ради провести перевірку та оприлюднити наступну інформацію:

1. Хто надав дозвіл на проведення так званого «круглого столу» 13.10.2013 року у будівлі державної форми власності, Миколаївському Академічному Художньому російському драматичному театрі? За чий рахунок були орендовані приміщення?

2. Хто відправив для участі в цьому «круглому столі» держслужбовців, робітників міськвиконкому?

Ігор Дерев’янко

Голова Миколаївської міської організації ВО «Свобода».

Источник: nikvesti.com

Поділитися:
Telegram
Viber
  • Читайте також: