Святкування Дня міста цього року дуже відрізнятиметься від попередніх — Сєнкевич

Текст
меньший

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич розповів, як буде проходити майбутній День міста, що повинні відзначити у суботу, 10 вересня. Про це йшла мова у ході засідання сесії Миколаївської міської ради, яку проводять онлайн.


Мер нагадав, що відповідно до Статуту територіальної громади міста Миколаєва кожен рік, у другу суботу вересня відзначається День міста.

- На превеликий жаль, святкування Дня міста цього року дуже відрізнятиметься від попередніх, оскільки наша держава зазнала збройної агресії з боку Російської Федерації та захищає свою цілісність, незалежність та суверенітет. Саме місту Миколаєву сьогодні відведено ключову роль у захисті всього Півдня України. Дякуємо нашим захисникам, які обороняють наше місто, не шкодуючи ні свого здоров'я, ні життя. (...) Незважаючи на складні обставини воєнного часу, наше місто продовжує жити та функціонувати, докладаючи великих зусиль для забезпечення умов життя для його мешканців. Нехай нас завжди об'єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже лише спільними зусиллями щодня, щороку ми можемо створювати місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків. Впевнений, що перемога буде за нами і ми відбудуємо наше славне місто Миколаїв, яке динамічно розвиватиметься та процвітатиме. Всім бажаю миру, міцного здоров'я, достатку, кохання, сімейного тепла, щасливої долі та спокою,– сказав Сєнкевич.

Поділитися:
Telegram
Viber
  • Читайте також: