Оппозиционеры попросили жителей Первомайска не поддаваться на провокации

Размер текста
обычный

Оппозиционные партии Первомайска обратились к жителям города и района с призывом не поддаваться панике, слухам и провокационным действиям некоторых активистов.

Об этом говорится в обращении, которое пришло на редакционную почту НикВестей.

Отметим, что со своей стороны оппозиционные партии гарантируют поддержку в недопущении нарушений общественного порядка и любого силового противостояния.

Далее публикуем текст заявления на языке оригинала.

Звернення до громади міста Первомайська та району

Події, які відбулися, 24 лютого, в м.Первомайськ, коли невідомі люди, увірвавшись в приміщення міської ради і кабінету мера, намагалися, погрожуючи, залякуючи і шантажуючи законно обраних депутатів і мера, змусити їх провести позачергову сесію, порядком денним якої мало стати не заспокоєння жителів міста, не прийняття програм з поліпшення їх добробуту та безпеки, а лише єдине питання: всупереч чинному законодавству України та норм Конституції та Закону України: призначення Олександра Шкітіна заступником міського голови.

Такі дії дискредитують та паплюжать світлу пам'ять тих, хто віддав свої життя за те, щоб в Україні більше ніколи не відбувалося беззаконня. Таким чином, подібні вчинки є подвійним злочином - і з точки зору Закону, і в очах суспільства.

Ми заявляємо, що нашою головною метою є мир, спопокій і добробут громадян м.Первомайськ. Тому ми негайно і найрішучішим чином будемо реагувати на будь-які спроби поставити себе вище закону. Закон єдиний для всіх - цей принцип є основою здорового демократичного суспільства.

Закликаємо зберігати спокій,не піддаватися паніці,чуткам, та провокаціонним діям окремих активістів. З свого боку гарантуємо підтримку недопущенні заворушень, порушень громадського порядку, будь–якого силового протистояння.

Ранее сообщалось, что депутаты от "Батьківщини" и Народная Рада Николаевщины обратились с решительным призывом к людям, которые, пребывая в нетрезвом состоянии, творят беспорядки в Первомайске, заняв помещение городского совета, угрожая законно избранным депутатам и городскому голове, самовольно и безнаказанно назначая самих себя на руководящие должности.

Источник: nikvesti.com

Поделиться:
Telegram
Viber