Из-за отключения электричества на «Агрофирме Корнацких» погибнут тысячи поросят

Размер текста
обычный

В ближайшее время, 24 октября, в животноводческих помещениях «Агрофирмы Корнацких» планируется отключение электроэнергии и опечатывание свинарников. Об этом сообщили в пресс-службе общественной организации «Селянский фронт». Как уточнили в организации, отключение приведет к голоданию и массовой гибели новорожденных поросят. Чтобы хоть как-то уберечь свиней, фирма планирует раздать их желающим селянам.

Как указано в сообщении, решение об отключении вынесла Государственная инспекция техногенной безопасности, подчиненная министру чрезвычайных ситуаций Виктору Балоге.


НикВести предлагает своим читателям ознакомиться с полным текстом сообщения и прилагаемыми к нему документами:

Аркадій Корнацький, опозиційний кандидат у народні депутати по 132 виборчому округу (Миколаївщина), у 2007-2008 р.р. працював штатним радником Глави Секретаріату Президента України Віктора Балоги, потім – в.о. заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації.

Не вписавшись у корупційну систему державної служби, звільнився і продовжив займатись у рідному селі Чаусово-2 агробізнесом, заснованим ще у 1998 р.

Його підприємство (тепер уже бувше його, бо Корнацький передав свої статутні частки дітям) – одне з найкращих на Миколаївщині і в Україні, обробляє 16 тис. га ріллі, вирощує коней чистокровної верхової породи та племінних свиней зарубіжної селекції, яких зараз близько 10 тис. голів.

З приходом до влади В. Януковича у ТОВ «Агрофірма Корнацьких» почались «проблеми» – усі без винятку органи влади та інспекції почали прискіпливо шукати в роботі підприємства недоліки, порушувати адміністративні та кримінальні справи. По одній із них, як повідомляють у ЗМІ адвокати агрофірми – абсолютно безпідставно – арештовано Л. Нікіткіну, фінансиста компанії. За два роки таким чином «зламати» агрофірму та Корнацького не вдалось, бо реальних порушень законодавства вони не допускають.

У жовтні 2012 р. влада вирішила застосувати останній, «безпрограшний» засіб – 24 жовтня відімкнути на тваринницьких приміщеннях електроенергію і опечатати їх. Це сходу призведе до голодування та масової загибелі тварин, тому що у сучасних свинарниках нема «ручної» праці – все на електриці.

Щоб запобігти трагедії, ТОВ «Агрофірма Корнацьких» змушена розпочати роздачу поросят селянам, вже складаються списки бажаючих їх отримати.

Не вдасться врятувати тільки 450 імпортних свиноматок із приплодом, які утримуються на племрепродукторі у селі Секретарка Кривоозерського району, – вони не зможуть існувати без належного мікроклімату, температури і раціонів. Без електропостачання, у опечатаних свинарниках, тисячі новонароджених поросят загинуть за 1-2 години, свиноматки – за день-два.

За повідомленнями ЗМІ, агрофірма Корнацьких знищується на замовлення бізнес-структур Олександра Януковича, сина Президента України, з метою захоплення сільгоспземель.

Через дрібні недоліки в електропроводці в свинарниках Постанови про знеструмлення та опечатування тваринницьких приміщень винесла Державна інспекція техногенної безпеки, підпорядкована Міністру надзвичайних ситуацій В. Балозі.

Збитки ТОВ «Агрофірма Корнацьких» тільки від знищення племрепродуктору будуть обчислятись сотнями тисяч євро.

Источник: nikvesti.com

Поделиться:
Telegram
Viber