Росія розповсюджує фейк про зачистку в Миколаєві «поганих» громадян

Размер текста
обычный

Міноборони РФ розповсюджує черговий фейк про українських захисників. Нібито ЗСУ одягаються у російську форму і чинять мародерства.


Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО.


Так, у російському Міністерстві оборони заявили, що "у Слов'янську київським режимом підготовлено провокацію з метою дискредитації ЗС РФ. Для її реалізації військові ЗСУ, переодягнені у російську форму, демонстративно грабували будинки та застосовували фізичне насильство щодо мирних жителів, здійснюючи фото- та відеозйомку "актів мародерства", нібито вчинених російськими військами".


Крім того, кремлівські ЗМІ поширили інформацію про "підготовку в Миколаєві зачистки "неблагонадійних" громадян, пов'язаних з РФ"... і нібито для цього "СБУ планує провести рейди та відправку до фільтраційних таборів". До міста вже прибуло підкріплення з Києва та західних областей України".


Також російські медіа заявили, що самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко розповів про долю САУ CAESAR, які українські військові продали російським військам і ті опинилися в «Уралвагонзаводі», чим викликав істерику французьких ЗМІ та офіцерської ланки французької армії.

Поделиться:
Telegram
Viber