Нардеп Москаль «настрочил» еще одно письмо

Размер текста
обычный

Народный депутат Украины, первый зампред Комитета BP Украины по вопросам борьбы с организованной преступностью и коррупцией Геннадий Москаль обратился к Генеральному прокурору Украины Виктору Пшонке с требованием предоставить официальные объяснения относительно систематического преследования бизнесмена Аркадия Корнацкого. Об этом НикВестям сообщили в пресс-службе Объединенной оппозиции «Батьківщина».

«Геннадий Москаль, заместитель председателя профильного комитета Верховной Рады требует от Генерального прокурора провести тщательную проверку фактов давления на Корнацкого и сотрудников его фирмы, применяемых с очевидной целью прекратить деятельность его предприятия и помешать ему вести избирательную кампанию», - отмечают в пресс-службе оппозиционеров.

Предлагаем вашему вниманию выдержку из запроса нардепа Геннадия Москаля на имя генпрокурора Виктора Пшонки

«За отриманою інформацією, у п'ятницю ввечері 27.07.2012 року в м. Первомайську Миколаївської області 5 чоловіків у цивільному схопили Нікіткіну Людмилу Миколаївну біля власного під'їзду і намагалися насильно затягти її до автомобілю з одеськими номерами. Після того, як остання почала кричати і пручатися, її повалили на землю і почали тягнути по асфальту. Нападники відступили лише після того, як на крики збіглися сусіди. На місце події прибули адвокати і керівник Первомайського УМВС. Особи, які назвалися працівниками міліції, відмовилися показати свої службові посвідчення і документи про затримання. Після затримання Нікіткіну Л.М. повезли у м. Миколаїв.

Як стало відомо у м. Миколаєві Нікіткіну Л.М. допитували без адвоката до 3-ої години ночі, вчиняючи психологічний тиск і намагаючись вибити якісь свідчення проти опозиції, оскільки Нікіткіна Л.М. є колишнім головним бухгалтером ТОВ «Агрофірма Корнацьких», що належить родині майбутнього кандидата в народні депутати від опозиції Корнацького А.О. 27.07.2012 року також було затримано колишнього головного зоотехніка ТОВ «Агрофірма Корнацьких» - Нагірняка Ігоря Борисовича.

30.07.2012 року Центральним районним судом м. Миколаїва винесено постанову по кримінальній справі № 12250412 про обрання запобіжного заходу підозрюваної Нікіткіной Л.Н. у вигляді утримання під вартою в 30.07.12 приблизно о 8 годині ранку в с. Чаучове-2, Первомайського р-ну Миколаївської області в головну резиденцію ТОВ «Агрофірма Корнацьких» прибуло з десяток автомобілів із працівниками міліції та іншими особами.

Розподілившись на групи, вони розпочали обшук у житлі підозрюваного Кирилюка О.П. (колишнього директора ТОВ «Агрофірма Корнацьких») у кримінальній справі №12250412.

Також обшук було проведено в приміщенні головної резиденції ГОВ «Агрофірма Корнацьких», в приміщенні будинку готельного типу для робітників агрофірми, проведено виїмку системних блоків комп'ютерів. При цьому протоколи відповідних слідчих дій для ознайомлення та підпису не надавались.

Внаслідок зазначених дій робітників міліції ТОВ «Агрофірма Корнацьких» фактично паралізована діяльність агрофірми, припинено нарахування та виплату заробітної плати працівникам агрофірми, припинено виплату орендної плати селянам за земельні паї, виникала загроза для худоби агрофірми, оскільки її не має чим годувати, у зв'язку з повним блокуванням діяльності підприємства співробітниками міліції.

Крім того, стало відомо, що 30.07.2012 року в м. Васильків Київської обл. в місцевій райдержадміністрації працівники УБОЗ УМВС України в Миколаївській обл. здійснили виїмку документів СФГ «їм. Т.Г. Шевченка», яке є 100% власністю Корнацького А.О. і дане господарство не має жодного відношення до кримінальної справи № 12250412 відносно Нікіткіної Л.М. та Кирилюка О.П.

Зазначені вище дії працівників міліції свідчать та спрямовані на здійснення тиску та залякування висунутого на з'їзді Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» кандидатом в народні депутати України від Об'єднаної опозиції «Батьківщина» по 132 одномандатному округу Корнацького А.О., оскільки незаконні дії правоохоронних органів були розпочаті саме після того як стало відомо що гр.Корнацький А.О. збирається балотуватися у народні депутати України від Об'єднанної опозиції «Батьківщина».

Враховуючи вищевикладене, керуючись положеннями статті 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу:

1) Провести перевірку щодо зазначених вище фактів тиску на представника Опозиції Корнацького А.О. та вжити заходів прокурорського реагування з метою відновлення порушених прав та законних інтересів та недопущення в подальшому порушення прав гр. Корнацького А.О.

2) Провести перевірку законності затримання гр. Нікіткіної Л.М. та гр. Нагірняка І.Б.

3) Провести перевірку законності порушення кримінальних справ відносно гр. Нікіткіної Л.М. та гр. Кирилюка О.П.

4) Провести перевірку законності проведення обшуків в квартирі гр. Кирилюка О.П., в приміщеннях ТОВ «Агрофірма Корнацьких», а також щодо фактів проведення виїмки документів СФГ «їм. Т.Г. Шевченка».

5) Вжити заходів прокурорського реагування з метою відновлення порушених прав та законних інтересів громадян України та притягнути винних осіб до відповідальності.

Про результати проведеної перевірки та вжиті заходи реагування прошу повідомити мене у встановлений законодавством строк.

З повагою

народний депутат BP України, Перший заступник Голови Комітету BP України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією

Г.Г. Москаль»

Напомним, ранее сообщалось, что Геннадий Москаль написал депутатский запрос на имя секретаря Совета нацбезопасности Андрея Клюева на русинском языке и предложил тому взять в переводчики "регионала" Нестора Шуфрича.

Источник: nikvesti.com

Поделиться:
Telegram
Viber