Чайка злякався звинувачень кандидатів в нардепи в тому, що він не здатний вирішити проблему сміття

Текст
меньший
А тому знову погрожує «найти и наказати виновых» у сміттєвому хаосі

На сьогоднішньому засіданні виконкому Миколаївської міської ради мер Володимир Чайка заявив, що знайде винуватців у сміттєвому хаосі, який коїться останнім часом в місті. Про це повідомляє кореспондент НикВестей.

Зі слів Чайки, потім в проблемі несвоєчасного вивозу сміття міську владу будуть звинувачувати кандидати в нардепи. А отже, це питання потребує нагального вирішення.

- На завтра будуть постраждалі. Що кандидати в народні депутати будуть казати про владу, яка не може вирішити це питання? Я в нардепи не йду, тому що пообіцяв, що до 2015 року Миколаїв буде жити нормально, - каже Володимир Чайка.

Як зазначив міський голова, питання щодо вирішення сміттєвої проблеми буде винесено на завтрашню сесію Миколаївської міської ради. До того ж, він знову обіцяє «найти и наказать виновых» у створенні завалів з відходів по дворах миколаївців.

Нагадаємо, минулого року в місті була така ж сама ситуація з несвоєчасним вивезенням сміття. Тоді, як і зараз, в багатьох районах міста відходи скупчувалися в контейнерах, та їх не вивозили тижнями. Рік тому керівник Миколаївської облдержадміністрації, Микола Круглов, казав про те, що йому вдалося нібито викрити якусь корупційну схему по відмиванню грошей, сплачуваних городянами, за вивіз сміття. Але наразі невідомо, щоб хтось з посадових осіб або комерційних підприємств-перевізників сміття був обтяжений будь-якою відповідальністю з боку правоохоронних органів, як те обіцяв Круглов. До того ж, нещодавно в мерії досить серйозно почали обговорювати можливість підняття тарифів на вивіз сміття для населення, причому, ймовірно, вдвічі.

Источник: nikvesti.com

Поділитися:
Telegram
Viber