Сєнкевич не знає, що за «гуманітарка» зберігалася на зруйнованому складі

Размер текста
обычный

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич не знає, кому належить великий склад, який згорів після влучення в нього ракети, і яка гуманітарна допомога зберігалася в ньому.


Про це мер розповів в інтерв'ю телеканалу «НІС-ТВ».


- Я не можу сказати, з якою гуманітарною допомогою там був склад і чий це був склад, оскільки це не міський склад. Можливо, це склад облдержадміністрації, оскільки про це повідомив її голова Віталій Кім, який працює на всю територію. А можливо, там були якісь приватні склади, - сказав Сенкевіч.


Він зазначив, що місто Миколаїв працює з окремими категоріями громадян — це люди старшого віку, багатодітні сім'ї, сім'ї з дітьми-інвалідами тощо.

- Насправді ми вже більше трьох місяців не отримуємо великих обсягів гуманітарної допомоги, а з цією допомогою працюють різні громадські організації – «Світлі справи», «МрійДій», Товариство Червоного Хреста. Вони одержують цю «гуманітарку», фіксують людей та роздають її всім категоріям, які взяли під свій облік. Щодо цього складу, я не знаю, якого типу там «гуманітарка» зберігалася, - додав градоначальник.


Поделиться:
Telegram
Viber