Росіяни зібрали на півдні близько 30 БТГ для наступу на Миколаїв, - Арестович

Размер текста
обычный

Війська Росії зібрали в окупованій Херсонській області близько 30 тисяч військ. Вони збираються піти у наступ на Кривий Ріг та Миколаїв. Їм поставили завдання бути готовими висуватись 6 серпня, але підготовка може затягнутися. Проте атака, напевно, провалиться, оскільки ступінь бойової готовності таких сил викликає серйозні сумніви. Про це розповів радник керівника Офісу президента Олексій Арестович в ефірі YouTube-каналу Фейгін Live. Зі слів радника, російські окупанти збільшили своє угруповання на Херсонщині з 12-15 до 30 тисяч військових.


"На Херсонському напрямку загалом приблизно під 30 російських БТГ. На правому березі – 22-25 тисяч. Усього було 12-15 тисяч, додали близько 10 тисяч", - зазначив Арестович.


За його словами, росіяни розгортають безліч командних пунктів, як на лівому, так і правому березі. Рано чи пізно ЗСУ завдадуть по них удари ракетними системами HIMARS.


Радник глави Офісу президента акцентував увагу на тому, що армія Росії збирається наступати на Кривий Ріг та Миколаїв. Очікується "хоробрі наступ", окупантам поставили завдання бути готовими 6 серпня. Але терміни підсумкової підготовки можуть зміщуватися.


Втім, як очікує позаштатний радник Банкової, наступ буде провальним, а ЗСУ відіб'ють атаку. Ступінь готовності цих російських підрозділів, як стверджує Арестович, бажає кращого.


"Загальний задум такий – піти на Кривий Ріг та Миколаїв. Хочу попередити мешканців Кривого Рогу та Миколаєва – можете особливо не боятися, нічого у них не вийде. Ступінь бойової готовності цих військ викликає… Вони, м'яко кажучи, не дуже боєздатні – дуті штати, не вистачає людей, морально-психологічний, технічний стан залишає бажати кращого", - наголосив Олексій Арестович.

Поделиться:
Telegram
Viber