Для правоохоронців має стати справою честі, - мер про підрив пам'ятників у Миколаєві

Размер текста
обычный

Розслідування підриву пам'ятників у Миколаєві має стати для правоохоронців справою честі.


Про це сказав міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич в інтерв'ю РБК-Україна.


«Ми досі чекаємо на інформацію від правоохоронних органів, я вважаю, це для них має бути справою честі, тому що, насправді, як би не називався цей пам'ятник у народі, він має назву. Це пам'ятник міліціонерам, які втратили життя під час виконання своїх службових обов'язків. Багато поліцейських мають своїх знайомих, друзів, які втратили своїх побратимів під час виконання своїх обов'язків. Я думаю, після війни ми проведемо архітектурний конкурс і відновимо цю пам'ятку – без «буденівки» та меча зі щитом. Але таким людям має бути пам'ятник, бо це небезпечна робота – служити та захищати під час громадянського життя та військового.


Я не маю інформації про тих, хто це зробив. Я, як і всі, чекаючи публічної інформації, хто це зробив, і навіщо це було зроблено. З іншого боку, якщо інформація з цієї пам'ятки здається багатьом суперечливою, тобто ще другий пам'ятник, в якому не було ні зірок, ні «будівель», ні серпа та молота. Це пам'ятка скорботної матері на Херсонському шосе, вона також була підірвана. Це фактично могильна плита – пам'ять людей, які загинули під час Другої світової війни. І я не хотів би, щоб сьогодні відбувалися такі речі, які, можливо, відбуватимуться по відношенню до пам'ятників тих людей, яким ми встановлюватимемо меморіали вже після цієї війни», - сказав Сенкевич.


Мер також додав, що можна було прибрати цей пам'ятник без шкоди для оточуючих, однак у нього немає здогадів, він очікує на розслідування від правоохоронних органів.


«Вони вже всі працюють, усі на місцях. Я думаю, що найближчим часом ми дізнаємося реальну картину щодо цього. Я думаю, що ми маємо всі технічні можливості, щоб знайти тих, хто це зробив», - резюмував він.

Поделиться:
Telegram
Viber