Путін про застосування ядерної зброї: Це не блеф

Текст
меньший

У своєму зверненні до росіян у середу, 21 вересня, президент РФ Володимир Путін заявив, що всі засоби ураження, у тому числі і ядерні, будуть застосовані у разі загрози територіальній цілісності Росії, і це не блеф.


Крім оголошення часткової мобілізації в РФ, Путін загострив увагу ще на кількох моментах (цитати тезово):


Усі питання матеріального, ресурсного та фінансового забезпечення оборонних підприємств мають бути вирішені урядом негайно.

До Росії звернулися із проханням підтримати референдуми. Наголошу: ми зробимо все, щоб забезпечити безпечне проведення референдумів.

Найжорсткішим чином було посилено режим репресій по всій Україні. Політика залякування, терору, насильства набуває дедалі страшніших варварських форм.

Історичні землі Новоросії та інші звільнені території України не хочуть опинитися під ярмом неонацистського режиму.

Ми не маємо права віддати близьких нам людей на розтерзання ката, не можемо не відгукнутися на їхнє прагнення самим визначати своє майбутнє.

Захід перетворив український народ на гарматне м'ясо, розв'язавши війну ще у 2014 році.

Новий черговий, як уже було раніше двічі, великомасштабний наступ на Донбасі був неминучим і, а потім і атака на Крим. І рішення про попереджувальну операцію було необхідним.

ЛНР практично повністю очищена від неонацистів. Бої у Донецькій республіці тривають. Тут київський режим створив глибоку лінію укріплень.

Уряду, Міноборони мною вже були надані доручення у повному обсязі та найкоротший термін визначити правовий статус добровольців та бійців ЛНР і ДНР. Він має бути таким самим, як у кадрових військових, включаючи медзабезпечення, соцгарантії.

Визволення всієї території Донбасу залишається незмінною метою спеціальної військової операції;

Мобілізаційні заходи розпочнуться сьогодні.

Поділитися:
Telegram
Viber
  • Читайте також: