Графіки переглянемо, - Кім про відключення світла на Миколаївщині

Размер текста
обычный

У Миколаєві та Миколаївській області переглянуть графіки відключення електрики.


Про це розповів голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.


« На сьогодні обленерговські графіки зім'яті. Завдання було вкластися у ліміти, які нам доводять. Тому світло відключалося не можу сказати, що хаотично, але здебільшого світло є вночі з 12 до 7, а вдень по 2-4 години відключали. Це не дуже правильно. Я хочу, щоб було щонайменше кожні 4 години у людей світло. Ми це зробимо з понеділка, бо я не можу сильно звинуватити «обленерго», оскільки вони були сконцентровані на відновленні мереж, зокрема, допомагали іншій області, зокрема Херсонській. Але з понеділка ми вирівняємо всі графіки, по всій області це контролюватимемо », - розповів Кім.


Він також поділився ідеєю перевести підприємства на роботу ночами.


« З підприємствами розмовлятимемо, але ми розуміємо, що бізнесу потрібно допомагати, підходитимемо до цього індивідуально. Але загалом пріоритет у нас – у цивільних осіб, у людей. А бізнес ми дуже любимо, ми розмовлятимемо, думатимемо, як із цього виходити. Але найлогічне – це працювати у нічну зміну. Там є можливість дати більше світла вночі, а вдень давати людям, щоби вони свої побутові потреби задовольняли », - розповів голова ОВА.


Він також додав, що були відокремлені підприємства, які беруть участь та важливі стратегічно для регіону та України.


« Їм будуть окремі ліміти у світі, які ми доводимо до «Укренерго» та керівництва. Всі інші підприємства у загальному користуванні будуть, але я проситиму, щоб вони працювали вночі, бо вночі у них буде більше світла », – резюмував Кім.

Поделиться:
Telegram
Viber