Влада не працює, - Кім назвав три наративи, котрими РФ намагається залякати миколаївців

Размер текста
обычный

Окупанти намагаються нав'язати жителям Миколаєва три наративи про роботу влади та ситуацію в місті, в цілях залякування.


Про це розповів голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

«Є три наративи, які росіяни намагаються нам запхати сюди. Перше – влада не працює, погано працює. І ботами закидають якісь обурення. Деякі люди підтримують це через свою втому.

Друге: катастрофа, все знищується, Миколаїв стає другим Маріуполем, умовно, давайте сідати домовлятися з росіянами. Теж повз. Тобто, ми все це розуміємо, не працює.

Третє: вилазить жорстокість за усі границі дозволеного, обстріли по лікарнях, там, де люди ходять – для того, щоб ми їх ненавиділи. Ми їх і так ненавиділи. Але це робиться для того, щоби їхні російські солдати не здавалися в полон. Боялися, що їх розстріляють. Ми вас ненавидимо, але ненавидимо адресно. Ми всіх встановимо. І відповідатимуть ті, хто дає накази, натискає на кнопку, стріляє тощо. А росіяни, що сидять в окопах, ви не бійтеся, ми не порушуємо конвенції. Ми вас мінятимемо на наших хлопців. Нам дуже багато треба визволяти з полону, тому не сцить, здавайтеся, ніхто вас не вбиватиме. Ми вас акуратно поміняємо потім назад», - сказав Кім.

Поделиться:
Telegram
Viber