Главному «свободовцу» Николаевщины непонятно, зачем коммунисты «рвутся в Раду»

Текст
меньший
Он утверждает, что николаевский коммунист Матвеев «будет уничтожать украинскую Нацию и Государство»

Павел Юрлов, глава ВО «Свобода» в Николаевской области, не понимает, зачем николаевский коммунист Владимир Матвеев «рвется в Парламент Украины». Об этом он написал в своем открытом письме, пришедшем на электронную почту редакции НикВестей.

В частности, «свободовец» Юрлов утверждает, что Матвееву «не нравится гимн, герб, флаг Самостоятельного Государства Украина».

- Он вообще не признает другого государства, кроме СССР, так что он будет делать в украинском Парламенте? – задается вопросом Юрлов и тут же сам и отвечает. – Он будет уничтожать украинскую Нацию и Государство, как и делал все это всю свою сознательную жизнь в рядах коммунистической партии.

Далее, как утверждает главный «свободовец» Николаевщины, Владимир Матвеев очень недоволен тем, что «какие-то националисты все-таки остались в живых, и если кто-то из них попадет в украинский Парламент, то коммунистам уже не будет там очень комфортно».

Предлагаем вашему вниманию полный текст открытого письма лидера ВО «Свобода» в Николаевской области Павла Юрлова.

Навіщо комуніст Матвєєв, який не визнає Незалежної України, рветься в парламент України? Йому не подобається гімн, герб, прапор Самостійної Української Держави, він взагалі не визнає іншої держави, крім СРСР, то що буде робити в українському парламенті? Він буде знищувати українську Націю і Державу, як і робив це все своє свідоме життя в лавах комуністичної партії.
Матвєєв пропагує комуністичну ідеологію, яка заборонена в цивілізованому світі, бо принесла народам страждання, горе і смерть. Комуністи все 20 сторіччя крок за кроком знищували українське селянство, як носіїв Української Національної Ідеї – своя влада, своя власність, своя гідність на своїй, Богом даній, землі. Комуністи ж завжди боролись з Українською Державністю – вони не визнавали і не визнають права Української Нації на самовизначення і на свою самостійну Державу. Комуністи організували в Україні штучний голод, який переріс в Голодомор – Геноцид Української Нації. Тому є безліч документальних підтверджень і доказів, але сучасні комуністи, в тому числі і Матвєєв, цього не визнає. Пам'ять про мільйони замордованих штучним голодом українців його не бентежить. Він знає, що цей голод був штучно організований комуністами, але ніколи не зізнається, що знає.
Матвєєв, звичайно, дуже невдоволений, що, не дивлячись на Голодомор, якісь націоналісти все ж таки залишились в живих, і якщо хтось з них потрапить в український парламент, то комуністам вже не буде там дуже комфортно.
Рейтинг партії Регіонів тепер падає, і багато зневірених людей збирається голосувати за комуністів, навіть існує така байка, що комуністи – за народ. Але справжні комуністи чай без цукру п’ють, а не платять мільйони за оренду біл-бордів кожні 50 метрів по всьому місту: «Ми повернемо країну народу!». Ну, добре, що хоч совість прокинулась і все таки вирішили повернути. Звідки у комуніста Матвєєва, який за народ і з народу, десятки тисяч і мільйони на ці біл-борди, на рекламу – на радіо, на телебаченні? За кількістю біл-бордів і реклами комуністи не поступаються партії Регіонів, бо комуністи – їх вірні друзі і побратими, вони разом голосують в парламенті, разом дерибанять країну в центрі та на місцях.
Матвєєв – антиукраїнець і побратим олігархів. Він завжди голосував і буде голосувати разом з олігархами з партії Регіонів за всі антиукраїнські закони – проти української мови, проти Української Нації, Української Держави. Тому він – ворог України і ворог націоналіста! Ворогам України – не місце в парламенті України.
Юрлов Павло Олегович.

Источник: nikvesti.com

Поділитися:
Telegram
Viber