Подоляк оцінив ймовірність «корейського» сценарію закінчення війни

Размер текста
обычный

"Корейський" сценарій припинення війни Росії проти України неможливий. Про це заявив радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк в інтерв'ю ВВС-Україна, опублікованому у вівторок, 9 серпня

Він прокоментував можливість зберегти державність країни на території, меншій, ніж нинішня Україна.

"У цьому випадку це нескінченна війна. Це сценарій Мінська-2, 3, 4, 5, нескінченної війни. Тому що Росія – не Північна Корея. Російська Федерація щодо України не зупиниться на 38 паралелі. Вона йтиме далі, постійно далі – це і є сценарій нескінченної війни", - наголосив радник ОП.

За його словами, якби Україна підписала договір про закінчення війни, то росіяни тим часом переоснастили свою армію та мобілізували ще більше і пішли б "далі забирати ще якусь територію".

Він зазначив, що РФ пристосується до санкцій, поступово зламає консолідацію Європейського Союзу, а також отримає формальних або неформальних союзників. У результаті, почнеться нова війна у набагато гірших умовах.

"Чому? А тому що нам скажуть: ви тоді не довели все до кінця. Ви ж тоді були такі потужні, ми ж вам допомагали, але ви не пішли до кінця, у правильний фінал. А сьогодні ми вже не можемо вам допомагати, ми не можемо щороку своїм товариствам у Німеччині, Франції, Італії, Іспанії говорити: а давайте ще раз Україна воюватиме з Росією, ще раз дамо їм кілька сотень мільярдів євро, ще раз приймемо біженців з України... Ми не можемо жити у цьому форматі. Росія не зупиниться. Ще раз кажу: це не Північна Корея", - підсумував Подоляк.

Поделиться:
Telegram
Viber