Основа для довгострокового сталого зростання України, - посол Данії про відбудову Миколаєва

Текст
меньший

Відновлення Миколаєва за допомогою Данії закладе основу для плідної співпраці Києва і Копенгагена після української перемоги.


Колонку на цю тему написав посол Данії в Марокко Єспер Каммерсгаард.


Дипломат підкреслив, що Данія вже надала початковий пакет підтримки в розмірі 13,4 мільйонів євро на невідкладну реконструкцію, спрямовану головним чином на підготовку Миколаєва та інших міст до майбутньої зими.


— Згодом дансько-українська співпраця в Миколаєві буде зосереджена на опорних точках Данії, досвіді та технологіях у сфері зеленого переходу, водопостачання, судноплавства, транспорту, інфраструктури, належного управління та розвитку бізнесу. Завдяки цій підтримці Данія допомагає Україні закласти основи для довгострокового сталого зростання та відкритися, щоб Україна могла зайняти міцну позицію в майбутньому в міжнародному співтоваристві, — наголосив він.


Посол акцентував, що Данія прийшла на территорію України надовго.


— У загарбницьких війн ніколи не може бути майбутнього. Але в України є майбутнє, і Данія разом зі своїми партнерами та союзниками прагне створити умови для успіху України під час і після війни, — підсумував Єспер Каммерсгаард.

Поділитися:
Telegram
Viber
  • Читайте також: