Представители южноукраинской ВО

Размер текста
обычный

В Южноукраинске представители ВО «Батьківщина» собирают подписи жителей города под обращением к Президенту Украины Виктору Януковичу, Генеральному прокурору Виктору Пшонке, и председателю Верховной Рады Владимиру Литвину. Горожане обращаются к высокопоставленным чиновникам с просьбой предотвратить безвластие в Южноукраинске, сообщает Преступности.НЕТ.

DSCF8980
При этом жители города энергетиков отмечают, что «в начале весны отдельные депутаты, некоторые лица города и области насильственно захватили власть, беззаконно устранив их мэра Андрея Стулина».

«Наиболее возмущает то, что исполнители данного преступления - правоохранители, которые четко выполняли незаконные указания отдельных депутатов города и председателя облгосадминистрации Николаевской области Николая Круглова», - говорится в заявлении.

DSCF8978
Напомним, НикВести писали о том, что в ходе сессии Южноукраинского горсовета 7 марта депутаты проголосовали за принятие к сведению информации о коррупционном правонарушении городского головы АндреяСтулина. После этого секретарь горсовета, «регионалка» Галина Поликанинаобъявила, что полномочия мэра автоматически прекращены и теперь она исполняет его обязанности. Однако сам Стулинотказывается признавать это решение законным.

DSCF8976
Издание НикВести предлагает своим читателям ознакомиться с текстом обращения:

Президенту України

Януковичу В.Ф.

Генеральному прокуророві України

Пшонці В.П.

Голові Верховної ради України

Литвину В.М.

ЗВЕРНЕННЯ

мешканців м. Южноукраїнськ Миколаївської області

Шановні високопосадовці!

Звертаємось до вас з проханням припинити безвладдя в нашому місті. Адже саме вам ми доручили охороняти незалежність нашої країни та закон.

На початку весни окремі депутати, деякі особи нашого міста та області насильницьким способом захопили владу, беззаконно усунувши нашого міського голову Стуліна А.М., якого за демократичним правом обираємо ми. Найбільш обурює те, що виконавцями даного злочину є правоохоронці, які чітко виконують незаконні вказівки окремих депутатів міста та голови облдержадміністрації Миколаївської області Круглова М.П.

Круглов Микола Петрович тільки спекулює на наших проблемах в засобах масової інформації. Більше року він тільки обіцяє й піариться за рахунок нашого міста постійно звинувачуючи міського голову Стуліна Андрія Миколайовича в усіх «смертних» гріхах. Жодного разу Микола Петрович не з’явився до міста для вирішення наших проблем, а тільки з висоти Миколаївської області оголошував гучні, але пусті промови. І ось тільки коли справа торкнулася особисто мера він завітав до нашого міста, але не щоб запитати про наші проблеми і допомогти, а щоб втрутитись в наше місцеве самоврядування. Микола Петрович одноособово надав собі право вирішувати хто буде у нас мером і хто буде господарювати в місті. Прикриваючись словами Круглова М.П. загарбники влади в нашому місті одразу почали працювати, але, як ми бачимо для свого блага. Вже на наступній сесії, 29 березня 2012 року, згідно оприлюднених проектів рішень, вони в своєму вузькому колі збираються розподілити і привласнити чималу кількість Южноукраїнських земель. Хіба це не є злочином проти територіальної громади?!

Таким чином губернатор Миколаївської області спаплюжив демократичні засади нашого суспільства, позбавивши населення права вибору. Своїми популістськими заявами він доказав, що ми, народ, для нього ніщо. Є тільки та влада, яка потрібна йому. Таке зневажливе ставлення до тих, хто обирає владу в нашій країні неприпустиме.

Просимо вжити заходів для припинення злочинних дій з боку Круглова М.П. та його ставлеників. Також просимо усунути від влади, яку було незаконно захоплено в місті Южноукраїнську злочинним угрупуванням, яке складається з декількох депутатів, підприємців та місцевих правоохоронців.

З повагою до вас,

мешканці міста Южноукраїнськ Миколаївської області.

Источник: nikvesti.com

Поделиться:
Telegram
Viber