ЦИК сформировала 6 окружкомов для выборов нардепов в Николаевской области

Центральная избирательная комиссия создала 213 окружных избирательных комисий, 6 из которых находятся на территории Николаевской области (№№127-132).

Вчера, 5 сентября, на заседании ЦИК был оглашен руководящий состав и обнародованы списки членов окружкомов.

В большинстве комиссий уже сегодня состоятся первые заседания, на которых члены примут присягу.

Избирательную комиссию 127 округа (Заводвский район Николаева, Очаковский и Николаевский районы Николаевской области) возглавил представитель партии «УДАР» Дмитрий Жовнерик. В ее составе известный организатор выборов, представляющий в комиссии парламентскую фракцию «Партии регионов» Александр Альбещенко. В этом окружкоме также работает нотариус Анна Искрицкая от имени партии «Украинская платформа «Собор». В 2012 году она представляла «Батьківщину» на 129 окружкоме. В комиссии также состоит Денис Киселев.

Прізвище, ім'я, по батьковіПосадаСуб'єкт подання кандидатури до складу ОВК
Жовнерик Дмитро МиколайовичГолова окружної виборчої комісії Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Ізотова Світлана ВасилівнаЗаступник голови окружної виборчої комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Маврокордато Вадим ОлександровичСекретар окружної виборчої комісії Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА"
Алєксєєв Антон ЛеонідовичЧлен окружної виборчої комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
Альбещенко Олександр ВадимовичЧлен окружної виборчої комісії ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Альпатова Світлана ЮріївнаЧлен окружної виборчої комісії Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!"
Голян Дмитро ОлександровичЧлен окружної виборчої комісії Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Джуріна Лілія ЄвгенівнаЧлен окружної виборчої комісії ПАРТІЯ РЕГІОНІВ
Дідковська Наталя МиколаївнаЧлен окружної виборчої комісії Політична партія "Зелені"
Іскрицька Ганна ВасилівнаЧлен окружної виборчої комісії Політична партія Українська платформа "СОБОР"
Кісельов Денис ІгоровичЧлен окружної виборчої комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО"
Марков Валерій ПавловичЧлен окружної виборчої комісії Комуністична партія України
Орел Андрій ВасильовичЧлен окружної виборчої комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Пахріцина Тетяна ЮріївнаЧлен окружної виборчої комісії Партія Зелених України
Порхун Михайло ІвановичЧлен окружної виборчої комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Ткаченко Вікторія МиколаївнаЧлен окружної виборчої комісії Українська партія "Зелена планета"
Ценько Василь ПетровичЧлен окружної виборчої комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Яцко Ксенія АндріївнаЧлен окружної виборчої комісії політична партія "Наша Україна"

Избирательную комиссию 128 округа (Ленинский и Корабельный районы Николаева) возглавил представитель Социалистической партии Украины Виктор Рубаный. Зампред комиссии Антонина Гуляева, а секретарь Сергей Шелест, который баллотировался на местных выборах в 2010 году в Николаевский городской совет от «Батьківщини».

Прізвище, ім'я, по батьковіПосадаСуб'єкт подання кандидатури до складу ОВК
Рубаний Віктор БорисовичГолова окружної виборчої комісії Соціалістична партія України
Гуляєва Антоніна АнатоліївнаЗаступник голови окружної виборчої комісії Ліберальна партія України
Шелест Сергій ВолодимировичСекретар окружної виборчої комісії Партія Зелених України
Абаканович Ірина МихайлівнаЧлен окружної виборчої комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Акімова Лілія ОлександрівнаЧлен окружної виборчої комісії Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Веселівська Антоніна ВолодимирівнаЧлен окружної виборчої комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Воробйов Олександр ЮрійовичЧлен окружної виборчої комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПРАВИЙ СЕКТОР"
Герасимець Микола МиколайовичЧлен окружної виборчої комісії Політична партія "Народно-трудовий союз України"
Гунько Віталій СергійовичЧлен окружної виборчої комісії Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Іванов Андрій ГеоргійовичЧлен окружної виборчої комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО"
Кочубей Тетяна АнатоліївнаЧлен окружної виборчої комісії партія Політичне об’єднання "Рідна Вітчизна"
Левенець Володимир МихайловичЧлен окружної виборчої комісії політична партія "Наша Україна"
Пашко Володимир ВолодимировичЧлен окружної виборчої комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
Перцева Любов ФедорівнаЧлен окружної виборчої комісії Комуністична партія України
Подакова Євгенія ВалеріївнаЧлен окружної виборчої комісії Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА"
Позур Наталя МихайлівнаЧлен окружної виборчої комісії Українська партія "Зелена планета"
Пономаренко Ірина МиколаївнаЧлен окружної виборчої комісії ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Сагун Андрій ПетровичЧлен окружної виборчої комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання

Избирательную комиссию 129 округа (Центральный район Николаева и Жовтневый район Николаевской области) возглавляет представитель «Партии регионов» Кирилл Дымов. Наталья Еманова от «Свободы» будет работать зампредом, а Анна Цымбал секретарем комиссии. В составе 129 ОИК также депутат Николаевского городского совета Елена Киселева.

Прізвище, ім'я, по батьковіПосадаСуб'єкт подання кандидатури до складу ОВК
Рубаний Віктор БорисовичГолова окружної виборчої комісії Соціалістична партія України
Гуляєва Антоніна АнатоліївнаЗаступник голови окружної виборчої комісії Ліберальна партія України
Шелест Сергій ВолодимировичСекретар окружної виборчої комісії Партія Зелених України
Абаканович Ірина МихайлівнаЧлен окружної виборчої комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Акімова Лілія ОлександрівнаЧлен окружної виборчої комісії Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Веселівська Антоніна ВолодимирівнаЧлен окружної виборчої комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Воробйов Олександр ЮрійовичЧлен окружної виборчої комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПРАВИЙ СЕКТОР"
Герасимець Микола МиколайовичЧлен окружної виборчої комісії Політична партія "Народно-трудовий союз України"
Гунько Віталій СергійовичЧлен окружної виборчої комісії Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Іванов Андрій ГеоргійовичЧлен окружної виборчої комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО"
Кочубей Тетяна АнатоліївнаЧлен окружної виборчої комісії партія Політичне об’єднання "Рідна Вітчизна"
Левенець Володимир МихайловичЧлен окружної виборчої комісії політична партія "Наша Україна"
Пашко Володимир ВолодимировичЧлен окружної виборчої комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
Перцева Любов ФедорівнаЧлен окружної виборчої комісії Комуністична партія України
Подакова Євгенія ВалеріївнаЧлен окружної виборчої комісії Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА"
Позур Наталя МихайлівнаЧлен окружної виборчої комісії Українська партія "Зелена планета"
Пономаренко Ірина МиколаївнаЧлен окружної виборчої комісії ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Сагун Андрій ПетровичЧлен окружної виборчої комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання

Избирательную комиссию 130 округа (Баштанский, Березнеговатский, Казанковский, Новобугский, Новоодесский, Снигуревский районы Николаевской области) также возглавляет представитель Партии регионов Валентина Чернуха. Заместитель главы комисии Людмила Куйбар от партии «Рідна Вітчизна», секретарь Оксана Шепель от партии «УДАР».

Прізвище, ім'я, по батьковіПосадаСуб'єкт подання кандидатури до складу ОВК
Чорнуха Валентина ГеоргіївнаГолова окружної виборчої комісії ПАРТІЯ РЕГІОНІВ
Куйбар Людмила АнатоліївнаЗаступник голови окружної виборчої комісії партія Політичне об’єднання "Рідна Вітчизна"
Шепель Оксана ПавлівнаСекретар окружної виборчої комісії Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Альбещенко Ольга ПавлівнаЧлен окружної виборчої комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПРАВИЙ СЕКТОР"
Бойко Людмила ВасилівнаЧлен окружної виборчої комісії ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Бондаренко Ольга АндріївнаЧлен окружної виборчої комісії Партія Пенсіонерів України
Голодівська Світлана МиколаївнаЧлен окружної виборчої комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Гончаренко Лілія АнатоліївнаЧлен окружної виборчої комісії Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!"
Дудєв Олександр ОлександровичЧлен окружної виборчої комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
Єрешко Микола МиколайовичЧлен окружної виборчої комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Забродська Валентина ВолодимирівнаЧлен окружної виборчої комісії Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Каращук Тетяна ВолодимирівнаЧлен окружної виборчої комісії Партія Зелених України
Кострубська Тетяна АнатоліївнаЧлен окружної виборчої комісії Українська партія "Зелена планета"
Мирошниченко Наталія ВолодимирівнаЧлен окружної виборчої комісії Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА"
Сохов Віталій ВадимовичЧлен окружної виборчої комісії Політична партія "Зелені"
Стрельченко Олексій АнатолійовичЧлен окружної виборчої комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Тимофєєва Тетяна ВіталіївнаЧлен окружної виборчої комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
Трунова Людмила МихайлівнаЧлен окружної виборчої комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Громада"

Избирательной комиссией 131 округа (Вознесенск, Южноукраинск, Березанский, Веселиновский, Вознесенский, Доманевский, Еланецкий районы Николаевской области) руководит представитель «Партии зеленых» Игорь Шевченко. Зампред комиссии Татьяна Азаркина от КПУ, секретарь Ярослав Чернозуб от «Свободы».

Прізвище, ім'я, по батьковіПосадаСуб'єкт подання кандидатури до складу ОВК
Шевченко Ігор ВолодимировичГолова окружної виборчої комісії Політична партія "Зелені"
Азаркіна Тетяна ОлександрівнаЗаступник голови окружної виборчої комісії Комуністична партія України
Чернозуб Ярослав АнатолійовичСекретар окружної виборчої комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Баркар Микола ВалерійовичЧлен окружної виборчої комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
Горбатюк Сергій ЄвгеновичЧлен окружної виборчої комісії Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!"
Горохов Олександр МихайловичЧлен окружної виборчої комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
Дем’яненко Ольга ІванівнаЧлен окружної виборчої комісії політична партія "Наша Україна"
Кіценко Олександр СергійовичЧлен окружної виборчої комісії Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Коноваленко Микола МиколайовичЧлен окружної виборчої комісії Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Кривіцька Жанна ОлександрівнаЧлен окружної виборчої комісії Ліберальна партія України
Лазаренко Тетяна БорисівнаЧлен окружної виборчої комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Ляшевська Ольга ВасилівнаЧлен окружної виборчої комісії ПАРТІЯ РЕГІОНІВ
Прилепа Тетяна СергіївнаЧлен окружної виборчої комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Рибакова Людмила АнатоліївнаЧлен окружної виборчої комісії Політична партія Українська платформа "СОБОР"
Семенюк Лариса ІванівнаЧлен окружної виборчої комісії Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА"
Сивак Любов МиколаївнаЧлен окружної виборчої комісії ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Табунщік Наталя ОлексіївнаЧлен окружної виборчої комісії Партія Пенсіонерів України
Чепка Тетяна ІванівнаЧлен окружної виборчої комісії Українська партія "Зелена планета"

Избирательную комиссию 132 округа (Первомайск, Арбузинский, Братский, Врадиевский, Кривоозерский, Первомайский районы Николаевской области) возглавляет Виктор Зосимов от «Партии Натальи Коралевской «Украина - Вперед!». Зампред Александр Смирнов (не путать с одноименным депутатом облсовета) от «Радикальной Партии Олега Ляшко». Секретарь комиссии Наталья Бондарчук от партии «Народно-трудового союза Украины».

Прізвище, ім'я, по батьковіПосадаСуб'єкт подання кандидатури до складу ОВК
Зосімов Віктор МихайловичГолова окружної виборчої комісії Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!"
Смірнов Олександр ВолодимировичЗаступник голови окружної виборчої комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
Бондарчук Наталія ЮріївнаСекретар окружної виборчої комісії Політична партія "Народно-трудовий союз України"
Андрієвська Наталія ДмитрівнаЧлен окружної виборчої комісії ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Воронцов Валерий БорисовичЧлен окружної виборчої комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Драчевський Роман ВолодимировичЧлен окружної виборчої комісії Політична партія "Зелені"
Заскальнюк Віктор ІвановичЧлен окружної виборчої комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Капралов Валерій ОлександровичЧлен окружної виборчої комісії Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Козак Світлана ІванівнаЧлен окружної виборчої комісії Політична партія Українська платформа "СОБОР"
Лісніченко Федір ФедоровичЧлен окружної виборчої комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
Можаєв Віктор ВіталійовичЧлен окружної виборчої комісії Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Салатов Андрій ЮрійовичЧлен окружної виборчої комісії Партія Пенсіонерів України
Солтученко Сергій АнатолійовичЧлен окружної виборчої комісії Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА"
Сусукайло Володимир ПетровичЧлен окружної виборчої комісії Соціалістична партія України
Чорний Дмитро ОлеговичЧлен окружної виборчої комісії Комуністична партія України
Шевченко Анатолій ІвановичЧлен окружної виборчої комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Шевченко Вікторія СергіївнаЧлен окружної виборчої комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПРАВИЙ СЕКТОР"
Щеннікова Таміла БорисівнаЧлен окружної виборчої комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання

В данный момент Центральная избирательная комиссия зарегистрировала уже двоих кандидатов в народные депутаты на внеочередных парламентских выборах по мажоритарным округам №№127 и 131 на Николаевщине – начальника Николаевского филиала ГП «Администрация морских портов Украины» Василия Иванюка и пенсионера одессита Валентина Ковальского.

Поделиться:
Telegram
Viber