Миколаїв відвідали представники уряду Данії

Текст
меньший
25 травня Миколаїв із робочим візитом відвідали представники уряду Королівства Данія.

У складі делегації — очільниця відділу з питань добросусідства Європейського Союзу Міністерства закордонних справ Данії Анне Каль, керівник відділу з питань розвитку Посольства Королівства Данія в Україні Хенрік Вістісен, радники Посольства Улріх Крістенсен та Ольга Побережна, а також депутат Миколаївської міської ради, почесний Консул Данії в Миколаєві Микола Капацина.

Данські партнери завітали до Миколаївської міської ради та обговорили з керівництвом міста питання співробітництва. У зустрічі взяли участь перший заступник міського голови Віталій Луков, директорка департаменту економічного розвитку Тетяна Шуліченко, заступник директора департаменту міського голови Ігор Філіппов.

Іноземні партнери вчергове підтвердили свою готовність підтримувати Миколаїв на шляху відбудови.

Віталій Луков нагадав, що в нашому місті планують відкрити офіс Посольства Данії в Україні, щоб робота була більш тісною та результативною.

«Сьогодні маємо ще одну хорошу новину щодо ефективної взаємодії. Наші партнери створили координаційну групу, до складу якої увійшли 11 урядовців, які координуватимуть спільну роботу Данії та України».

Команду, що базується в Копенгагені, очолила пані Анне Каль.

«Для нас дуже важлива сьогоднішня зустріч та наш діалог, оскільки фахівці мають чітко розуміти потреби громад на місцях, у тому числі, Миколаєва», — каже вона.

Пан Хенрік Вістісен додав, що Данія поглиблюватиме співпрацю та допомагатиме Миколаєву формувати стратегічні цілі розвитку, зокрема, шляхом участі в підготовці майстер-плану для відновлення міста. Експерти данської компанії Cowi підтримуватимуть технічну сторону розробки майстер-плану, при цьому відзначається, що увага буде спрямована на такі напрямки, як енергетика, вода, соціальна інфраструктура.

Поділитися:
Telegram
Viber
  • Читайте також: