Журналист потребовал сложения мандата Негулевским, который показал военный госпиталь в Баштанке и его разбомбили

Размер текста
обычный

Журналист Андрей Лохматов потребовал от народного депутата Украины Игоря Негулевского сложения мандата, так как после его поста о военном госпитале в Баштанке, с указанием локации, оккупанты разбомбили указанное место — погибли люди.


Ниже мы приводим авторский текст журналиста, который менее чем через сутки удалила администрация Facebook по причине массовых жалоб. Кто жаловался на публикацию, в которой было несколько сотен перепостов, и столько же гневных комментариев, остаётся только догадываться.


З мене зараз лізуть тільки нецензурні слова, але я спробую втриматись.

Під час війни, в прифронтовій Миколаївській області народний депутат Негулевский Игорь знаєте про що думає? Про майбутні вибори. І як би перевибратись у Верховну Раду. Йому так це затьмарило розум, що він просто в фейсбуку виклав місцерозташування мобільного військового госпіталю, облаштованого новою сучасною технікою нашими партнерами з Нідерландів.

Сука, тупорилий пост з подяками чиновникам по класіке «спасибо партии за это» із зазначенням назви міста і медичного закладу, на базі якого цей госпіталь був розгорнутий. А як же не вказати, це ж треба виборцям обов‘язково знати, що це ж на його окрузі і «при моїй каденції». Хоча зрозуміло, що до облаштування цього госпіталю він має таке ж відношення, як Ілля Ківа до психічного здоров‘я.

Сьогодні, через три дні після акту дешевого самопіару Негулевського, русня завдала декілька ударів по Баштанці. Госпіталю більше нема. Як нема тепер з нами і загиблих в результаті бомбардування цього госпіталю.

Я вважаю, що цей народний депутат має скласти свій мандат. І це найменше, що має відбутись. Так би відбулось в будь-якій нормальній країні, за яку ми сьогодні боремось.

Він має піти за те, що поставив свій самопіар вище за життя людей, захисників країни, яку він представляє в найвищому органі влади. За безвідповідальне ставлення до своєї посади, за безвідповідальне поводження з інформацією, якою він володіє за своєю посадою, він має нести відповідальність.

Ігор, підіть самі. Щоб ми не починали писати у відповідні органи прохання це зробити в результаті оголошення вам звинувачення.

Сам Негулевский на обвинения никак не отреагировал, и судя по всему, не собирается. Единственное, что он удосужился сделать — отредактировать свой текст. Но, в «Фейсбуке» существует функция просмотра истории редактирования текста.

Поделиться:
Telegram
Viber