Подоляк заявив, що окупанти навмисне вбили у Миколаєві Героя України Олексія Вадатурського

Размер текста
обычный

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що загибель Олексія Вадатурського була не випадковістю, а продуманим та організованим умисним убивством.


Про це він написав у своєму телеграм-каналі.


«Вадатурський був одним із найбільших аграріїв країни, ключовою людиною в регіоні та великим роботодавцем.


Точне влучення ракети не просто до будинку, а в конкретне крило – спальню – не залишає сумнівів у наведенні та коригуванні удару. Ще раз: Вадатурський став конкретною метою», – написав він.


Подоляк додав, що окупанти продовжують кампанію терору, намагаючись залякати, дестабілізувати та зламати українське суспільство.


«На думку кремлівських маніяків, кампанія з резонансних терактів високої інтенсивності (знущання з наших полонених та їх калічення, зафіксовані на відео, ракетна атака на вінницький Дім офіцерів, термобаричний внутрішній підрив бараку з нашими хлопцями в Оленівці і точковий удар по відомій особі, яка має пряме відношення до зерна) має змусити українців стати на коліна, відкрити ворота й здати державу. Кожен злочин змушує нас відчувати біль, але ми проживаємо його і стаємо лише загартованішими», – наголосив він.


Також радник висловив співчуття родині та близьким Олексія Вадатурського.


«Він був Героєм України, відданим державі, фанатиком своєї справи та легендою українського бізнесу.


В історії ще не було випадку, коли терористи змусили б когось здатися. Росія зробила величезну помилку, ставши на цю слизьку стежку. Ця помилка стане для неї не просто катастрофічною – вона впише слово «росія» чорними літерами у світову історію», – наголосив він.

Поделиться:
Telegram
Viber