За минулу добу в Миколаївській області в результаті обстрілів вперше за багато днів немає постраждалих - ОВА

Размер текста
обычный

Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 08:00 ранку 1 липня. Повідомляє прес-служба Миколаївської ОВА.


🔹М. Миколаїв:


Як повідомляє ОК «Південь», серед дня, 30 червня, Корабельний район Миколаєва було піддано обстрілу реактивними системами залпового вогню «Смерч» з забороненими касетними снарядами. Потерпілих немає.


Вранці, 1 липня, Миколаїв зазнав ракетних обстрілів. Інформація щодо потерпілих та наслідків уточнюється.


🔹Баштанський район:


Вчора, 30 червня, у другій половині дня було обстріляно Інгульську громаду. Обстріли були поза межами населених пунктів. Внаслідок обстрілів у деяких населених пунктах відсутнє світло. За попередньою інформацією потерпілих немає.


1 липня, близько 04:30, обстрілів зазнала Широківська громада. Інформація щодо потерпілих і пошкоджень уточнюється.


У Березнегуватській громаді продовжуються обстріли сіл по лінії розмежування. Інформація щодо потерпілих і пошкоджень уточнюється.


🔹Миколаївський район:


Вчора, 30 червня, з 16:50 на території Парутинського старостинського округу Куцурубської громади зафіксовано обстріли ворожими касетними боєприпасами околиць с. Парутине. Потерпілих та значних руйнувань немає.


Також 30 червня, приблизно з 20:55, були обстріли с. Засілля Первомайської громади. Внаслідок чого відбулося загоряння нежитлового господарського підсобного приміщення.


Вночі, 1 липня, обстрілів зазнало с. Лимани Галицинівської громади. Потерпілих немає.


Вранці, 1 липня, було обстріляно с. Стара Богданівка Радсадівської громади. В результаті – руйнація інфраструктури. Потерпілих немає.


🔹Первомайський район:


Вранці, 1 липня, близько 05:20, у Первомайському районі відбувся сильний вибух. Спрацювала ППО, вражена ракета орієнтовно впала на межі з Кіровоградською областю. Станом на 08:20 йдуть пошуки місця падіння.


🔹У Вознесенському районі день та ніч пройшли відносно спокійно.


За інформацією районних військових адміністрацій.

Поделиться:
Telegram
Viber