Миколаївський герой з «Азовсталі», повернувшийся з полону, потребує нового обладнання аби знову йти боронити землю

Размер текста
обычный

Захисник Маріуполя та «Азовсталі», керівник ІА «Українська Медіа Група» Артем Дибленко, котрий повернувся з ворожого полону до Миколаєва, відкрив збір собі на амуніцію, аби знову йти боронити нашу землю.


Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі.


«Я повернувся.


Якщо пекло існує, то я побував у ньому двічі.


Спочатку Маріуполь та «Азовсталь», які російські п*дараси буквально рівняли будинок за будинком, будівля за будівлею.


Потім російське СІЗО, де російські п*дарасі намагалися вже «зламати» мене та сотні моїх побратимів. Били чим тільки можна – руками, ногами, ціпками, – били током, морили голодом. Чотири місяці, щодня. Я не розповідатиму в деталях, як проходив мій день. Повірте, це було пекло.


Але я вистояв. Мої побратими вистояли. Хоча когось уже немає в живих.


Навіщо я це пишу, навіщо публикую своє фото? Не для того, щоб викликати у вас жалість чи співчуття. А для того, щоб ви розуміли, що там відбувається. Хоча, впевнений, ви все і без мене знаєте.


P.S. Ви запитуєте мене, чим мені допомогти. Нижче публікую картки. Допомогу можете надсилати туди. Я залишив в «Азовсталі» всю свою амуніцію, з якою пройшов Донецький аеропорт. Ну як залишив, спалив, щоб п*дарам не дісталася. Ну і щоб швидше повернутися в стрій. Війна ж завтра не закінчиться, та ще й на росії нових «вояк» мобілізують.


Приват

4731 2196 0039 7024


Моно

5375 4141 1309 2430»,- написав він.

Так Артем виглядав до полону.

Поделиться:
Telegram
Viber