Майже 300 робітників Миколаївського хлібзаводу тепер без роботи — хліб будуть пекти у Києві

Текст
меньший

Миколаївський хлібозавод № 1 опинився на межі виживання, а його співробітники поповнять лави безробітних у Миколаєві.


Про це повідомляється на сторінці підприємства у фейсбуку.


Із запровадженням в Україні військового стану та у зв'язку з окупацією окремих територій Миколаївської та Херсонської областей обсяги виробництва на підприємстві суттєво зменшилися, а виробничі потужності не були залучені повною мірою, що унеможливило роботу більшості працівників.


Завдяки програмі World Food Programme, яку запровадила ООН, вдалося стабілізувати ситуацію – вони допомогли людям та місту, забезпечили роботою працівників підприємства.


З квітня до вересня підприємство випікало до 30 000 одиниць хліба цілодобово, це дозволяло працювати стабільно, залишити працівників на робочих місцях, платити людям заробітну плату, податки.


10 вересня 2022 року пройшов тендер, про який із незрозумілих причин Миколаївському хлібозаводу № 1 не повідомили, а коли вже стало відомо про тендер, то, на жаль, на платформі зареєстрували, але взяти участь у тендері не дозволили.


Тендер виграв «Київхліб», що, безумовно, має непоправні наслідки. А саме: 287 робітників підприємства на час війни змушені будуть залишитися без роботи та стануть соціально незахищеними, а Миколаївський хлібозавод зупинять, бо випікати мізерну кількість продукції стане нерентабельно.


Працівники підприємства звернулися до місцевої влади з проханням допомогти та не допустити закриття єдиного потужного хлібного підприємства області, не залишити пекарів без роботи, а мешканців Миколаївщини без якісної продукції.

«На жаль, ми – той регіон, з якого понад 60 відсотків населення виїхали, села зруйновані, а тепер у нас забирають останнє – роботу. Віримо, що нас почують та допоможуть. Разом до перемоги! Слава Україні», – звернулися на підприємстві.

Поділитися:
Telegram
Viber