У Миколаївській області знищено ворожий склад боєприпасів, - ОК «Південь»

Текст
меньший

Ворог ракетно-артилерійським вогнем за підтримки тактичної та армійської авіації намагається зупинити просування наших військ: протягом бойового дня противник завдав 4 авіаційних ударів по позиціях наших військ уздовж лінії зіткнення.


Про це повідомляє в ранковому зведенні 25 вересня ОК "Південь".


У відповідь нашою авіацією відпрацьовано 5 ударів по двох ворожих системах протиповітряної оборони у Херсонському та Каховському районах, по трьох районах зосередження озброєння та техніки у районі Берислава.


Ракетно-артилерійські підрозділи виконали 266 вогневих завдань, зокрема посиливши вогневий контроль у районі Каховської ГЕС, де окупанти намагаються налагоджувати переправи. Було знищено три пункти управління підрозділами вздовж лінії фронту. Також уражено місце розташування росгвардії в Херсоні, пригнічено один із опорних пунктів противника в районі Давидова Брода.


За підтвердженими результатами окупаційна армія скоротилася на 57 рашистів та 30 одиниць техніки, серед яких 2 гаубиці «Мста-Б» та ще одна 122-х мм, самохідна артустановка «Гвоздика» та самохідна гаубиця «Акація», реактивна система залпового вогню , 2 командно-штабні машини та 19 одиниць іншої авто-бронетехніки.


Ворог продовжує повітряну розвідку та спроби атак за допомогою безпілотних літальних апаратів. Двох розвідників типу «Орлан-10» знищено у Бериславському районі на Херсонщині та у Баштанському на Миколаївщині. У сусідньому Миколаївському районі збито дрон-камікадзе "Шахид-136".


Знищено три склади ворожих боєприпасів: у Баштанському районі Миколаївської області, Херсонському та Бериславському – Херсонській області, відповідно.


На бойовому чергуванні в Чорному морі вздовж кримського узбережжя знаходиться 3 надводні та 1 підводні носії високоточної зброї сумарним залпом 28 крилатих ракет морського базування «Калібр». Решта угруповання ворожого флоту в кількості 12 кораблів, як і раніше, маневрують у ракетобезпечному районі, без спроб наближення до підконтрольного Україні узбережжя.

Поділитися:
Telegram
Viber
  • Читайте також: