Росіяни пошкодили об'єкти АТ «Миколаївгаз»

Размер текста
обычный

АТ «Миколаївгаз» компанія, що працює під брендом РГК, з початку повномасштабного вторгнення Росії перебудувалась під нові реалії роботи. Ворог цілеспрямовано знищує газову інфраструктуру, намагаючись позбавити зручності наших клієнтів.


Про це повідомляє "Миколаївгаз".


«Щодня наші бригади працюють на місцях ворожих обстрілів та здійснюють роботи з швидкого відновлення та забезпечення споживача життєво необхідним ресурсом. Наші аварійні бригади та бригади служби експлуатації вже усунули понад 4000 пошкоджень, замінили зруйнований ворогом шафовий газорегулюючий пункт (ШГРП)», - йдеться у повідомленні.


Початок повномасштабної війни в Україні підтвердив правильність стратегії РГК на розвиток виробництва власного газового обладнання з використанням провідних європейських технологій.


Починаючи з 2019 року компанії, які працюють під брендом РГК, у тісній співпраці з провідними європейськими виробниками, збудували в Україні три нові виробництва газового обладнання. Партнерські відносини з іноземними виробниками, власні логістичні маршрути та хаби дозволили швидко відновлювати газопостачання у регіонах та проводити ремонти мереж та газового обладнання після обстрілів, що особливо актуально у Миколаєві та області.


Миколаїв щодня обстрілюється ракетами, реактивними системами залпового вогню, на жаль, постраждали об'єкти нашої компанії. Кілька днів тому російські снаряди частково знищили дві ділянки АТ «Миколаївгаз» на південно-східному напрямку. Інфраструктура зазнала значних пошкоджень, головне, що дивом ніхто з працівників не постраждав.

«Вони намагаються нас залякати та зламати, але Миколаївці сильні, а ми плідною працею наближаємо перемогу», - йдеться у повідомленні компанії.

Поделиться:
Telegram
Viber