«Я залишаюся тут, бо закохалася», - італійка приїхала боронити Миколаївщину

Текст
меньший

Колишня військовослужбовця італійських військово-повітряних сил 23-річна Джулія Шифф воює на Миколаївщині за ідею.


Її історію переповіли у газеті Corriere della Sera.


Впродовж літа дівчина виконує завдання на південному фронті, вона єдина італійка, яка погодилася воювати разом з Інтернаціональним легіоном на цьому напрямку.


— Якось ми були на завданні в Херсоні, наша бронемашина потрапила під обстріл і опинилася в каналі. Шолом розірвався, і я вдарилася головою. Ви чуєте? У мене все ще є шишка. А іншим разом була ніч, ми намагалися проникнути в окуповане село, росіяни нас помітили і почали бомбити. Я була спокійною і прикривала колег. Впавши на землю, я вдарилася зубами об зброю. Найближча артилерійська бомба впала за два-три метри до мене. Під час цієї операції загинуло 4 моїх колеги, один був близьким другом, і мені довелося сказати його дівчині, що його вже немає. Я хотіла би повернутися і знайти його тіло, — розповіла вона про свій досвід.


За словами доброволиці, не боятися смерті їй допомогає кохання.


— Я дуже сумую за сім’єю, собакою, італійською їжею. Але поки я залишаюся. Також тому, що я закохалася. Він наполовину українець, наполовину ізраїльтянин. Ми воюємо в одній бригаді. Йому 29, він найкращий солдат, якого я зустрічала, і він також найкращий чоловік. Ми також компаньйони на полі і бережемо один одного. Його бойове прізвисько Wolf, а потім нас жартома іноді називають місіс і містер Wolf, навіть якщо насправді моє прізвисько Kida, — визнала дівчина.


Вона додала, що встигла потоваришувати з різними бійцями на фронті, в тому числі грузинами і чеченцями.


— Я вважаю за краще залишити позаду збройні сили Італії, які мене дуже розчарували. Мене теж просили балотуватися. Але це не для мене. Тут я знаю, що маю робити, знайшла свою ціль і потрібна колегам, — підсумувала Джулія Шифф.

Поділитися:
Telegram
Viber