У Миколаєві обстріляли інститут післядипломної педосвіти

Текст
меньший

У Миколаєві 4 вересня від ворожого обстрілу постраждав головний корпус інституту післядипломної педагогічної освіти.


Про це повідомляється на сторінці інституту в "Фейсбук".


«ЧОМУ ВІННІ ПЕДАГОГИ?


Такий питання сьогодні ставив собі кожен і кожний, хто був у головному корпусі Миколаївського обласного інституту післядипломного педагогічного освіти, який зазнав руйнувань внаслідок масованого нічного обстрілу росіянами міста Миколаєва 04 вересня 2022 року.


Але ж за півроку війни ми з вами зрозуміли, що заклади освіти, культури, медицини, ні в чому не винні мирні люди, навіть маленькі діти, можуть стати ціллю російсько-терористичних військ.

Наш колектив уже не вперше зіткнувся із російським лихом: на 140-й день війни пошкоджень зазнавав інший корпус МОІППО. Тоді освітяни зі всієї України, небайдужі громадяни, наші партнери, представники влади допомогли нам подолати наслідки обстрілу.

І зараз, зафіксувавши факти злочинів, колектив інституту спільно з членами сімей, просто знайомими та друзями, партнерами почали оперативно ліквідовувати наслідки руйнувань.

Зараз нанесено більш значної школи, тому ми вирішили в чергове звернутися за допомогою у відновленні головного корпусу інституту до вас, шановні освітяни України, небайдужі громадяни, благодійники, організації та фонди, з якими ми спільно реалізовували багато освітніх проектів та багаторічно співпрацювали", - йдеться у повідомленні.

Поділитися:
Telegram
Viber