Зведення обстрілів за добу Миколаєва та області

Размер текста
обычный

Окупанти продовжують вести обстріл Миколаївщини з тимчасово окупованих територій України.


У Миколаївській обласній військовій адміністрації розповіли про наслідки ворожих обстрілів минулої доби і сьогоднішнього ранку.


м. Миколаїв:


Вночі та зранку 5 серпня ворог обстріляв Корабельний район Миколаєва. Попередньо відомо про влучення у приватний будинок та пошкодження будинків навколо. Крім того, сталася пожежа на відкритій території внаслідок влучення боєприпасів та їх уламків. Детальна інформація про пошкодження та постраждалих уточнюється.


За попередньою інформацією Військової комендатури оборони міста Миколаєва, вночі Корабельний район розстрілювали касетними боєприпасами із РСЗВ, зранку – ствольною далекобійною артилерією «Піон».


Миколаївський район:


Увечері 4 серпня, о 19:10, в с. Парутино Куцурубської громади внаслідок ворожого обстрілу троє людей дістали поранень.


Сьогодні, 5 серпня, о 03:05, зафіксовано обстріл с. Зайчівське Мішково-Погорілівської ОТГ. Внаслідок цього сталося займання житлового будинку, приватного сільськогосподарського підприємства, пошкоджено машини. За попередньою інформацією, без постраждалих.


Вночі 5 серпня ворог обстріляв с. Шевченкове. Пошкоджено житлові будинки та прилеглі нежитлові споруди, загорілися поля. Постраждалих немає.


Крім того, ворожими снарядами було обстріляно Галицинівську громаду. Інформація про пошкодження уточнюється. Постраждалих немає.


Баштанський район:


Вдень у четвер, 4 серпня, орієнтовно о 13:00, зафіксовані обстріли с. Широке Широківської громади. Влучання були по відкритих територіях, зруйновані лінії електропередач, пошкоджені сільгоспбудови в домогосподарствах.


Також орієнтовно о 18:00 обстріляли с. Червона Долина та с. Поляна. Влучили по відкритих територіях, дорожньому полотну, сільгоспбудовам домогосподарств.


Близько 01:30 5 серпня знову були обстріли за межами с. Широке. Постраждалих немає.


Триває обстріл території та прилеглих населених пунктів Березнегуватської громади. Інформація про постраждалих та пошкодження уточнюється.


У Вознесенському та Первомайському районах день і ніч пройшли відносно спокійно.

Поделиться:
Telegram
Viber