Зведення обстрілів Миколаївської області за минулу добу, 9 вересня

Текст
меньший

Ворог минулої доби обстрілював Миколаїв, а також Миколаївський, Баштанський та Вознесенський райони. Попередньо, без жертв. В одному селі немає світла.


Про це повідомляється у зведенні Миколаївської обласної військової адміністрації.

м. Миколаїв:

Вночі, 10 вересня, близько 01:10 Миколаїв зазнав обстрілів. Попередньо без жертв та постраждалих. Інформація про пошкодження уточнюється.

Миколаївський район:

Вдень, 9 вересня, орієнтовно о 14:00 під ворожими обстрілами перебували смт Першотравневе та с. Засилля Першотравневої громади. Попадання відкритими територіями. Постраждалих та руйнувань немає.

Вчора, 9 вересня, обстріляли с. Миколаївське Шевченківській громаді. Інформація про пошкодження уточнюється. Внаслідок обстрілів у населеному пункті відсутнє світло.

Баштанський район:

Вранці, 10 вересня, близько 05:30 були обстріли за межами сіл Червона Долина та Широке Широківської громади. Постраждалих немає.

Триває обстріл території та прилеглих населених пунктів Березнегуватської громади. Вчора, 9 вересня, у с. Калуга, внаслідок артилерійських обстрілів, виникла пожежа сухої трави та чагарників за межами населеного пункту. Без постраждалих.

Вознесенський район:

За інформацією ОК «Південь», вдень, 9 вересня, було випущено крилату ракету Х-31 з ворожого літака відкритою місцевістю у Вознесенському районі. Без жертв.

У Первомайському районі день та ніч пройшли відносно спокійно.

Поділитися:
Telegram
Viber