Історія однієї надії: сім'я миколаївського волонтера майже півроку невтомно шукає хлопця

Текст
меньший

Волонтер із Миколаєва Андрій Горожанський зник 7 травня 2022 року в одному із прифронтових сіл. Його група потрапила під обстріл із танка. З того часу рідні хлопця розпочали пошуки.


Про це розповіла мати волонтера Ольга Горожанська, передає « Суспільне ».

За словами Ольги Городянської, з початку повномасштабного вторгнення армії РФ в Україну Андрій розпочав волонтерську діяльність.

"Він чимось хотів бути корисним для України. Він постійно їздив у найгарячіші точки, де тільки звільнили села. Вони постійно розвозили воду, їжу, вивозили людей багатьох із тих точок", - розповіла Ольга.

7 травня Андрій Горожанський разом із іншими волонтерами повіз гуманітарну допомогу на Херсонський напрямок.

"Вони повезли гуманітарку до села Лупарево, Галицинівки. Хотіли ще завезти до Олександрівки. Біля села Олександрівка їх обстріляли", - сказала мати волонтера.

Хлопцям, які були з Андрієм, удалося повернутися додому.

"Вони розповідають, що в них стріляли, що було багато диму, вони всі поряд були. Можливо, він просто поранений, мертвого там не знайшли тіла. Ми зв'язувалися з різними людьми із Херсонської області, немає інформації жодної", - додала вона.

Після зникнення чоловіки рідні зверталися до всіх можливих організацій — марно.

До Червоного хреста зверталися, подали всі заявки, на 1648 р. подали теж заявки, на Міжнародний червоний хрест вийшли. У нього не було з собою документів, документи всі залишилися в машині. Росіяни могли подумати, що він військовий, бо він був одягнений у військову форму повністю, як військовий", - сказала мати зниклого.

Ольга Городянська звертається до всіх, хто може щось знати про долю її сина: "Може, у когось якась інформація є, ми дуже просимо, зателефонуйте, напишіть. Сторінка у Facebook відкрита, у Instagram відкрита. Напишіть , хто має хоч якусь маленьку інформацію. Ми дуже чекаємо на неї".

Поділитися:
Telegram
Viber
  • Читайте також: