Миколаївський пенсіонер, «зливавший» дані ЗСУ ворогу, відправився до СІЗО

Размер текста
обычный

Центральний районний суд Миколаєва заарештував 72-річного місцевого жителя, який підозрюється у співпраці з військами РФ.


Про це повідомляє прес-служба суду.


Підозрюваний, використовуючи сервіс для обміну повідомленнями, систематично передавав представнику спецслужб РФ інформацію про переміщення та дислокацію підрозділів ЗС України, коригував ворожі обстріли по промислових підприємствах, вищих навчальних закладах, одному з миколаївських мостів, що має стратегічне значення.


У середині вересня він, виконуючи чергове завдання представника спецслужб РФ, здійснив детальну фотографію території одного з об'єктів критичної інфраструктури м. Миколаєва, вихід якого з ладу міг би поставити під загрозу перебіг опалювального сезону в місті.


Зазначається, що підозрюваний частково визнав свою провину, просив обрати м'якший запобіжний захід, оскільки «усвідомив свою помилку і надалі виконуватиме свої процесуальні обов'язки належним чином».


Захисник просив вибрати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, оскільки підозрюваний є пенсіонером, має хвору дружину, яка потребує догляду.


Слідчий суддя Іван Дірко ухвалив обрати підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Поделиться:
Telegram
Viber