Зведення обстрілів Миколаївщини за минулу добу, 8 вересня

Текст
меньший

Ворожі сили РФ минулої доби обстріляли Миколаївський та Баштанський райони.


Про це повідомляється у зведенні Миколаївської обласної військової адміністрації.


Миколаївський район:


Вдень у четвер, 8 вересня, орієнтовно з 12:00, під ворожими обстрілами перебували с. Тернові Поди та с. Мирне Шевченківської громади. Постраждалих немає.


Уночі 9 вересня ворог обстрілював селище Любомировка та села Зоря і Котлярево Шевченківської громади. Постраждалих немає.


Баштанський район:


Вчора, 8 вересня, близько 13:00, 23:45, і сьогодні, 9 вересня, о 05:30, обстрілів зазнало с. Широке Широківської громади. Влучили у зруйнований ЦНАП та школи. Постраждалих немає.


Вчора, близько 17:00, були обстріли околиць села Перемога Інгульської громади. Постраждалих та пошкоджень немає. Також внаслідок нічних обстрілів Інгульської громади знеструмлено п'ять населених пунктів.


Триває обстріл території та прилеглих населених пунктів Березнегуватської громади. 8 вересня, близько 14:00, виникло займання листяної та хвойної підстилки у лісі Березнегуватського лісового господарства. Постраждалих немає.


Вночі з 8 на 9 вересня обстріляли території Явкинського старостинського округу Баштанської громади. Знеструмлена вся громада. Детальна інформація уточнюється.


У Вознесенському та Первомайському районах день і ніч пройшли відносно спокійно.

Поділитися:
Telegram
Viber